بالای یک هزار واحد در پیرانشهر بدون پروانه شناسایی شدند

رسول نامجو رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام،   گفت: در  طول ماه گذشته (شهریور ۹۶) تعداد سه هزار و ۶۹۳ مورد بازرسی صنفی، غیرصنفی و واحدهای آرد و نان در شهرستان انجام شد، که  ۲۲۱ پرونده به ارزش ۲۱۳ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۱۶۰ ریال تشکیل شد. […]

رسول نامجو رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام،   گفت: در  طول ماه گذشته (شهریور ۹۶) تعداد سه هزار و ۶۹۳ مورد بازرسی صنفی، غیرصنفی و واحدهای آرد و نان در شهرستان انجام شد، که  ۲۲۱ پرونده به ارزش ۲۱۳ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۱۶۰ ریال تشکیل شد.

وی همچنین نسبت به واحد های بدون پروانه، اظهار کرد: در طول ماه گذشته تعداد یک هزار و ۲۳۹ واحد بدون پروانه در شهرستان پیرانشهر شناسایی شده و ۱۳۲ واحد نیز تعطیل شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر با اشاره به عملکرد یک ماهه اداره گفت: در این مدت جواز تاسیس محصولات کانی غیرفلزی در این شهرستان که نام این محصول بتن غیرمسلح از بتن معمولی با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار تن است، داده شده است.

نامجو بیان کرد: همچنین یک پروانه بهره‌برداری نیز با نام”نان بستنی”با ظرفیت  ۱۸۰ هزار تن در سال که در زمینه محصولات غذایی آشامیدنی فعالیت می‌کند صادر شد.