۶ گل تا آقای گلی تاریخ استقلال

آرش برهانی با ۸۴ گل زده رکورد فرهاد مجیدی را هم شکست واگر ۶ گل دیگر بزند با شکستن رکورد علی جباری که ۸۹ گله است برترین گلزن استقلال می‌شود. در لیست برترین گلزنان تیم استقلال علی جباری با ۸۹ گل زده و فرهاد مجیدی با ۸۳ گل زده حضور داشتند که آرش برهانی اخیرا […]

آرش برهانی با ۸۴ گل زده رکورد فرهاد مجیدی را هم شکست واگر ۶ گل دیگر بزند با شکستن رکورد علی جباری که ۸۹ گله است برترین گلزن استقلال می‌شود.

در لیست برترین گلزنان تیم استقلال علی جباری با ۸۹ گل زده و فرهاد مجیدی با ۸۳ گل زده حضور داشتند که آرش برهانی اخیرا توانست رقم گل‌های خود را به ۸۴ برساند و رکورد مجیدی را بزند.

 حالا برهانی تنها ۵ گل نیاز دارد تا هم تراز با جباری شود و اگر ۶ گل بزند به صورت کامل در صدر جدول گلزنان آبی پوش قرار می‌گیرد.

برهانی در مجموع حضورش در ۲ تیم استقلال تهران و پاس توانسته خود را ۱۰۰ گله کند و در کنار رضا عنایتی به این افتخار فوتبالی ۱۰۰ گله بودن نیز دست پیدا کند.

این آمارها متفاوت است در برخی آمارها گل‌های علی جباری ۱۰۵ عنوان شده وگل‌های آرش برهانی ۹۹ گل که البته بدون احتساب گل‌های وی در پاس همان ۸۴ گل صحت دارد.

برهانی که خیلی وقت‌ها فرصت کشی می‌کند و در راه گلزنی ناکام است اگر حواس ودقت خود را بکار بندد می‌تواند شرایط خوبی در جدول گلزنان داشته باشد. 

منبع : شنیده ها