فرماندار پیرانشهر در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه؛

۵۴ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۶۷۲ میلیارد تومان؛ همزمان با گرامیداشت #هفته_دولت در شهرستان پیرانشهر افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد

‍ ‍ ➖فرماندار پیرانشهر در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه؛ ۵۴ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۶۷۲ میلیارد تومان؛ همزمان با گرامیداشت #هفته_دولت در شهرستان پیرانشهر افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد. به گزارش کوردپیام،  نشست خبری فرماندار پیرانشهر با خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان با محوریت تشریح برنامه های […]

‍ ‍ ➖فرماندار پیرانشهر در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه؛

۵۴ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۶۷۲ میلیارد تومان؛ همزمان با گرامیداشت #هفته_دولت در شهرستان پیرانشهر افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد.

به گزارش کوردپیام،  نشست خبری فرماندار پیرانشهر با خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان با محوریت تشریح برنامه های هفته دولت و توسعه زیرساخت‌های شهرستان همزمان با تردد زائران اربعین حسینی از مرز تمرچین، امروز چهارشنبه ۱ شهریورماه ۱۴۰۲ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مقام عالی شهرستان از افتتاح و بهره برداری تعداد ۴۴ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۸۰ میلیارد تومان و همچنین کلنگ زنی ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۹۱ میلیارد تومان در هفته دولت امسال خبر داد.

وی افزود: این طرح ها شامل طرح های عمرانی و خدماتی روستاها، طرح های جهاد کشاورزی و آبخیزداری، پروژه های ورزشی، اشتغال و عمران شهری، پروژه‌های آموزشی، مسکن مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، راهداری و راه و شهرسازی، گازرسانی، بهداشت و درمان، آب و فاضلاب شهری و روستایی، برق رسانی، بسیج سازندگی و فرهنگی هنری می باشند که در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

کاک درویشی” همچنین با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در پیرانشهر، اربعین را مایه خیر و برکت برای شهرستان دانست و افزود : با توجه به افزایش اعتبارات تخصیصی، پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرستان با سرعت بیشتری به مرحله پایانی و بهره برداری خواهند رسید.

فرماندار از استقرار ۱۶ موکب با عناوین مختلف از سه راه جلدیان تا مرز تمرچین، ظرفیت پارکینگ برای ۵۰  هزار خودرو و پذیرایی روزانه ۶۰ هزار وعده غذایی برای زائران اربعین در پیرانشهر خبر داد و گفت:  همه اینها با همکاری خیرین و دستگاه های اجرایی شهرستان صورت گرفته که قابل تحسین است.