یادواره شهدای دانش آموزی در پیرانشهر برگزار شد+تصاویر

به گزارش کوردپیام، امروز به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، مراسم یادواره شهدای دانش آموز با حضور بعضی از مسئولان شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری پیرانشهر برگزار شد.   حسین اسماعیلی معاون هماهنگ کننده سپاه پیرانشهر در این مراسم گفت: دشمن شناسی و کسب تجربه از شرایط عبور از موانع است. وی با تأکید بر […]

به گزارش کوردپیام، امروز به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، مراسم یادواره شهدای دانش آموز با حضور بعضی از مسئولان شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری پیرانشهر برگزار شد.

  حسین اسماعیلی معاون هماهنگ کننده سپاه پیرانشهر در این مراسم گفت: دشمن شناسی و کسب تجربه از شرایط عبور از موانع است.
وی با تأکید بر اینکه دشمنی‌های زورگویان جهانی تاکنون هیچ تأثیری نداشته و آن‌ها نتوانسته‌اند هیچ غلطی بکنند، افزود: بچه‌های عزیز من، شما نسلی هستید که با توجه به رهنمودهای رهبری خواهید توانست با فائق شدن بر ترفندهای دشمن و عبور از موانع و سختی‌ها، این کشور را به نقطه‌ی اوج و به آرمان‌های اسلامی و آرزوهای بزرگ ملت برسانید، البته تحقق این هدف چند شرط دارد،که ضرورات آن دشمن شناسی و کسب تجربه است.

حاج ماموستا هاشم آبادی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر با اشاره به نمونه‌هایی از این واقعیت شورآفرین در مراحل قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: در حوادث انقلاب، نوجوانان همپای جوانان وارد میدان مبارزه شدند و چنان در مقابل خباثت رژیم طاغوت ایستادند که روز ۱۳ آبان ۵۷ را به نام خود ثبت کردند.
وی نسل نوجوان و جوان کنونی را برخوردار از همان امتیازات و ویژگی‌های جوانان نسل انقلاب و دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دقیق و همانگونه که رهبر معظم انقلاب میفرماید، امروز جوانان و نوجوانان ما در بخش‌های مختلف حتی بهتر از جوانان نسل‌های قبل، مسائل را تحلیل، و عمل می‌کنند.