گوشی موبایل ارزان شد+ جدول قیمت

از مهم‌ترین رویدادهای بازار تلفن همراه در هفته گذشته می‌توان به افت قیمت تمام گوشی‌های موجود در بازار اشاره کرد.           از مهم‌ترین رویدادهای بازار تلفن همراه در هفته گذشته می‌توان به افت قیمت تمام گوشی‌های موجود در بازار اشاره کرد. طی هفته گذشته در پی کاهش قیمت نرخ دلار و […]

از مهم‌ترین رویدادهای بازار تلفن همراه در هفته گذشته می‌توان به افت قیمت تمام گوشی‌های موجود در بازار اشاره کرد.

 

 

 

 

 

از مهم‌ترین رویدادهای بازار تلفن همراه در هفته گذشته می‌توان به افت قیمت تمام گوشی‌های موجود در بازار اشاره کرد. طی هفته گذشته در پی کاهش قیمت نرخ دلار و درهم بهای انواع گوشی‌های موبایل نیز در حال حاضر تا سقف۱۰ هزار تومان ارزان شد.

به گزارش کرد پیام ، به نقل از افکار نیوز، فروشندگان معتقد بودند که کاهش نرخ ارز در تمام گوشی‌ها و مدل‌های برندهایی همچون نوکیا، سامسونگ، سونی، اچ تی سی، ال‌جی و غیره تاثیر داشت. کاهش قیمت گوشی‌های موبایل در حالی صورت گرفت که میزان تقاضا برای این کالای ارتباطی افزایش نیافت؛ چراکه خریداران با احتمال ارزان‌تر شدن انواع موبایل خرید خود را به زمان دیگر موکول کردند.

بازار تلفن همراه طی هفته گذشته از رونق چندانی برخوردار نشد و بیشتر گوشی‌های ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی با استقبال خوبی از سوی مشتریان این کالا روبه‌رو شدند و سایر گوشی‌ها با قیمت‌های بالاتر نیز به صورت محدود خرید و فروش شدند.

از سوی دیگر، کارشناسان معتقدند که در صورت استمرار کاهش قیمت ارز بهای این وسیله دیجیتالی نیز کاهش می‌یابد که در پی آن شاهد حضور متقاضیان در این بازار می‌شویم.