کمک جهادی قرارگاه امام رضا(ع) به مردم زلزله زده کرمانشاه

صدیق اگوشی در گفت وگو با خبرنگار کورد پیام گفت: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) آذربایجان غربی در جهت کمک به مناطق زلزله زده سرپل زهاب وثلاث باباجانی در صف اول جهادگران قرار داشته است. وی اظهارکرد: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در مناطق زلزله زده کرمانشاه در ساعات اولیه بعد از زلزله با هدایت حاج آقا […]

صدیق اگوشی در گفت وگو با خبرنگار کورد پیام گفت: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) آذربایجان غربی در جهت کمک به مناطق زلزله زده سرپل زهاب وثلاث باباجانی در صف اول جهادگران قرار داشته است.

وی اظهارکرد: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در مناطق زلزله زده کرمانشاه در ساعات اولیه بعد از زلزله با هدایت حاج آقا قاسمیان مدیر قرارگاه در کل کشور حاضر شد.

مدیرقرارگاه جهادی امام رضا (ع) آذربایجان غربی افزود: در مرحله ابتدایی با کمک به کار آوار برداری و توزیع چادرهای اهدایی از سوی خیرین محترم رو جهت کمک به مردم زلزله زده با حضور نیروهای جهادی مخلص و پیرو خط رهبری و ادامه دهنده راه امام خمینی (ره) در بین مردم پخش کردیم و در مرحله بعد از طریق پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی قرارگاه در سراسر کشور توانستیم از طریق جهادگران و خیرین به مناطق زلزله زده سرپل زهاب و ثلاث باباجانی ارسال کنیم و در بین مردم تقسیم کنیم.

اگوشی تصریح کر: همچنین در مرحله بعد از طریق کانال تلگرام قرارگاه توانستیم حدود یک میلیارد ریال میزان مهربان و کمک های نقدی خیرین محترم و جهاد گران رو جهت کمک به زلزله زدگان جمع آوری کنیم.

این مسئول گفت: قرارگاه جهادی امام رضا کار جهادی کمک به فقیران ومحرومان وآسیب شناسی اجتماعی و مدیرت جهادی وخدمت به همگان را سرلوحه خود قرار داده است.

وی در پایان از کسانی که میخواهند جهت ثبت نام در اردوهای جهادی واعزام به مناطق زلزله زده افتخار خدمت داشته باشند ازطریق سایت قرارگاه به نشانی g-emamreza.ir مراجعه نمایند و همچنین کسانی که میخواهند برای خرید مصالح کمک کنند و خشتی روهم در دنیا  وهم در بهشت بنا کنند به سایت www.besazim.net مراجعه کنند تا بتوانیم دل یک هموطن و ایرانی رو شاد کنیم و همیشه درخدمت مردم میهن و هموطنان عزیز باشیم وب دانند که در غم و اندوه شان شریک هستیم و این فاجعه دردناک رو به همه مردم کرمانشاه و همه ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.