کشف انبار احتکار لوازم خانگی در سردشت

کشف انبار احتکار لوازم خانگی در سردشت به گزارش کوردپیام،  سرهنگ موسی بهاری فرمانده انتظامی سردشت گفت:  ماموران انتظامی این شهرستان با رصد اطلاعاتی و انجام کار تحقیقاتی از احتکار کالا در یک انبار مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با کسب مجوز قضایی از انبار […]

کشف انبار احتکار لوازم خانگی در سردشت

به گزارش کوردپیام،  سرهنگ موسی بهاری فرمانده انتظامی سردشت گفت:  ماموران انتظامی این شهرستان با رصد اطلاعاتی و انجام کار تحقیقاتی از احتکار کالا در یک انبار مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با کسب مجوز قضایی از انبار مورد نظر بازدید و در بازرسی از آن، ۲۵۲ کارتن استکان خارجی به تعداد ۱۲۰ هزار و ۹۶ عدد کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه برابر اظهار نظر کارشناس ارزش اقلام مکشوفه پنج میلیارد ریال برآورد شد، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی سردشت از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی آن اقدام شود.

✍پایگاه خبری کوردپیام – منطقه موکریان
https://t.me/joinchat/AAAAAD7OW5JAzINYJaR6Yg