پیرانشهر گواه همه چیز است

به گزارش کوردپیام، امروز ۱۸ مهرماه سالجاری سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پیرانشهر  ضمن عرض ادب، به وضعیت مسائل منطقه پرداخت و گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی قرار گرفته است، که مزدوران جهان در راس آنها اسرائیل و آمریکا سراپا […]

به گزارش کوردپیام، امروز ۱۸ مهرماه سالجاری سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پیرانشهر  ضمن عرض ادب، به وضعیت مسائل منطقه پرداخت و گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی قرار گرفته است، که مزدوران جهان در راس آنها اسرائیل و آمریکا سراپا ایستاده اند تا اتحاد و همدلی و همبستگی ملت ما را از بین ببرند.

وی به سیاست امریکا اشاره کرد و اظهار کرد: دشمنان اسلام و ایران از انواع و اقسام ترفند و نفوذ استفاده می کنند، که پارسال هم توسط سندیکای آنها پیشنهاد نفوذ نیورکی داده شد و گفته بودند که این تنها راه نفوذ به ملت و نظام ایران است.

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی تصریح کرد: نفوذ نیورکی طوری است که با ترفند اول شایعه بعد شک و تردید و سپس اختلاف، مردم را نسبت به مسئولان نظام بدبین کرده و آنها را با هم درگیر می کنند.

سردار خرم گفت: امروزه کشورهای عربی به سه بخش تقسیم شده اند؛ بخش اول صدرصد زیر هیئت امریکایی مثل کشورهای عربستان ، لابی های صهیونیست و یمن ؛ بخش دوم بصورت صدرصد به حاشیه رفته اند مردم آگاه و با سواد دارند مثل مغرب و مصر و مراکش و بخش سوم در آتش اختلافات قومی و مذهبی دارند می سوزند مثل عراق، سوریه و لبنان.

وی جنگ مذهبی و قومی در بخش سوم را دست پخت امریکا و اسرائیل دانست تا با کوچک کردن کشورها و به زیر بال خود  آوردن آنها، در آینده کاملا مستعمره خود کنند.

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی به آگاهی مردم ایران اشاره کرد و گفت: با درایت و رهبری مقام معظم رهبری که آن هم یک نعمت خداوند است و آگاهی مردم ایران تا الان چندین بار از توطئه های دشمن رهایی یافته ایم و توانسته ایم آن توطئه را در آخر به خودشان برگردانیم که همین امر مسبب آن شده است که امن ترین نقطه در خاورمیانه باشیم.

سردار خرم بیان کرد: تاریخ گواه آن است که امریکا هیچگاه صلاح و مصلحت مردم اسلامی را نخواسته است .

وی به تاریخ پیرانشهر (بمباران صدام ملعون) اشاره کرد و گفت: آن هم نقشه شوم امریکا بود که به صدام اجرا کرد و باید، قلم به دستانی بیایند به نسل های جدید و آینده بگویند پیرانشهر گواه همه چیز است.

سردار خرم در پایان از زحمات چندین ساله سردار شکوری که نقش بسزای در منطقه داشته اند تقدیر کرد. و از سرهنگ عظیمی زاده که بعنوان فرمانده جدید سپاه پیرانشهر معرفی شد، خواست که امنیت منطقه و مردمی بودن  سپاه را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.