وعده های سر خرمنی رئیس اداره ورزش و جوانان پیرانشهر/ ورزشگاه گردکشانه چه شد؟

کرد پیام دلایل تاخیر در احداث زمین چمن ورزشگاه گردکشانه را بررسی می کند.         به گزارش کرد پیام ؛  گردکشانه شهری است در بخش لاجان پیرانشهر ، جمعیت این شهر بالغ بر ۱۶۳۰ نفر است که در فاصله ۲۵ کیلومتری از شهرستان پیرانشهر واقع شده است. شهری که هنوز بوی هیچ […]

کرد پیام دلایل تاخیر در احداث زمین چمن ورزشگاه گردکشانه را بررسی می کند.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام ؛  گردکشانه شهری است در بخش لاجان پیرانشهر ، جمعیت این شهر بالغ بر ۱۶۳۰ نفر است که در فاصله ۲۵ کیلومتری از شهرستان پیرانشهر واقع شده است. شهری که هنوز بوی هیچ اداره ای را به خود نگرفته است و مسئولین پیرانشهر هم گویا از روند توسعه آن چندان راضی نیستند .

سروکانی ، اندیزه ، کیله و بلبان ، گردکسپیان و کندره هم روستاهایی هستند که حدود یک کیلومتر با آن فاصله دارند که جمعا جمعیتی بیش از ۶۰۰۰ نفر را در خود سکونت داده اند. و هیچ کدام از آنها زمین وزشی فوتبال ندارند  و جوانان این دیار مجبورند برای انجام مسابقات یا هر بازی به روستاهای دور تر و یا شهرستان بروند.

با پیگیری های مکرر مسئولین این شهر و روستاها ، توانستند که وعده طرح زمین ورزشی فوتبال و اعتبار لازم را از اداره کل ورزش و جوانان استان برای احداث بگیرند.

جلسه ی ارائه گزارش عملکرد اداره ورزش و جوانان در اردیبهشت ماه سال جاری در فرمانداری تشکیل شد و کلیه رؤسای هیئت ها ، فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان پیرانشهر و مدیر کل و معاون اداره ورزش و جونان استان نیز در آن حضور  داشتند در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان پیرانشهر ضمن ابلاغ واریز بودجه یکصد و هفتاد میلیون تومانی از استان برای احداث زمین ورزشی فوتبال گردکشانه اظهار داشت که زمین فوتبال چمن تا دو ماه آینده افتتاح خواهد شد ، ولی با گذشت بیش از ۵ ماه هنوز امیدی برای تکمیل آن در سال جاری وجود ندارد.

طی تماس تلفنی کرد پیام با یکی از مسئولین این اداره ایشان بیان کرد : طی بازدید چند روز پیش مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان وی نیز خواستار اتمام هرچه سریعتر پرو‍‍‍‍ژه  شده است ، وی همچنین یکی از مشکلات عدم پیشرفت طرح را  کم کاری پیمانکاری آن دانست  ، ولی پیگیری های انجام شده خبرنگار کرد پیام نشان می دهد که پیمانکار علاوه بر برعهده گرفتن این طرح چندها طرح دیگر را نیز در شهرستان های دیگر بر عهده داشته که  با توجه کمبود نیروی انسانی قادر به ادامه همزمان طرح ها نمی باشد و مسئولین پیرانشهر نیز اصراری بر واگذاری آن  به پیمانکار دیگر ندارند.

در هر حال سایت خبری تحلیلی کرد پیام پیگیری های لازم را تا جواب گویی دقیق مسئولین ادامه خواهد داد.