وحدت مسلمانان عامل مهم اعتلای فرهنگ اسلامی در دنیاست

به گزارش کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی در خطبه های این هفته نمازجمعه پیرانشهر افزود: یکی از مهمترین عواملی که پیروزی همیشگی دنیای اسلام بر استکبار جهانی را موجب می شود، تقویت روحیه وحدت، انسجام و یکپارچگی در بین صفوف فشرده مسلمانان است.   وی در ادامه با اشاره به هفته حجاب و عفاف اضافه […]

به گزارش کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی در خطبه های این هفته نمازجمعه پیرانشهر افزود: یکی از مهمترین عواملی که پیروزی همیشگی دنیای اسلام بر استکبار جهانی را موجب می شود، تقویت روحیه وحدت، انسجام و یکپارچگی در بین صفوف فشرده مسلمانان است.

 

وی در ادامه با اشاره به هفته حجاب و عفاف اضافه کرد: مساله حجاب از جمله تاکیدات مهم دین مبین اسلام است که دشمنان نیز برای زدودن این فرهنگ متعالی اسلامی تمام توان خود را به کار گرفته اند.

 

وی اظهار کرد: ما مسلمانان باید برای مقابله جدی با توطئه های فرهنگی دشمنان، رعایت حجاب و عفاف را در دستور کار خود قرار دهیم.

 

وی همچنین فرارسیدن سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت و ادامه داد: این شورا وظایف مهمی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام می دهد که نظارت بر انتخابات و تایید مصوبات مجلس از نظر شرع و قانون اساسی از آن جمله است.

 

امام جمعه پیرانشهر گفت: باید خدمات این شورا را در راستای اعتلای روز افزون ایران اسلامی ارج بنهیم. ۲۶ تیر سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی به فرمان امام خمینی (ره) است. این شورا در روز ۲۶ تیر ۱۳۵۹ به فرمان امام راحل تاسیس شد و امسال سی و هفتمین سالروز تاسیس این نهاد است.