واژگونی مینی بوس در پیرانشهر/یک نفر فوت و ۱۸نفر مصدوم شد

به گزارش کوردپیام ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی گفت: در اثر واژگونی مینی بوس امروز جمعه در پیرانشهر یک نفر در دم جان باخت و ۱۸ نفر مصدوم شدند. باقر بهرامی در خصوص جزئیات این حادثه افزود: به دنبال تصادف مینی بوس با سمند و واژگونی مینی بوس در پیچ […]

به گزارش کوردپیام ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی گفت: در اثر واژگونی مینی بوس امروز جمعه در پیرانشهر یک نفر در دم جان باخت و ۱۸ نفر مصدوم شدند.

باقر بهرامی در خصوص جزئیات این حادثه افزود: به دنبال تصادف مینی بوس با سمند و واژگونی مینی بوس در پیچ هواربی پیرانشهر در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح جمعه ۱۶ تیرماه سالجاری تعداد ۱۸ نفر مصدوم و یک نفر فوتی در دم جان باخت.

وی با بیان اینکه مصدومین توسط هشت دستگاه آمبولانس به بیمارستانهای نقده و پیرانشهر منتقل شدند، اظهارداشت: از ۱۸ نفر مصدوم این حادثه برای مداوا سه نفر به بیمارستان شهرستان نقده و ۱۵ نفر نیز به بیمارستان پیرانشهر منتقل شدند.

بهرامی با اشاره به اینکه امدادرسانی سریع به مصدومان این حادثه از سوی اورژانس عنوان کرد: در این راستا نیز اتوبوس آمبولانس پیرانشهر نیز برای انتقال مصدومین فعال شده بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی اضافه کرد: در حال حاضر مصدومین در وضعیت پایداری قرار دارند و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.