هیچ گونه علائمی از وبا در پیرانشهر مشاهده نشده است

با شیوع بیماری وبا در سه منطقه از کشور عراق یک اکیپ پزشکی سیار در مرز تمرچین پیرانشهر … کرد پیام : با شیوع بیماری وبا در سه منطقه از کشور عراق یک اکیپ پزشکی سیار در مرز تمرچین پیرانشهر در حال آماده باش کامل است و تمامی مسافرانی که به داخل کشور می آیند […]

با شیوع بیماری وبا در سه منطقه از کشور عراق یک اکیپ پزشکی سیار در مرز تمرچین پیرانشهر …

کرد پیام : با شیوع بیماری وبا در سه منطقه از کشور عراق یک اکیپ پزشکی سیار در مرز تمرچین پیرانشهر در حال آماده باش کامل است و تمامی مسافرانی که به داخل کشور می آیند تحت معاینات پزشکی قرار می گیرند.

دکتر امیر بهزاد در گفتگو با خبرنگار کرد پیام گفت : با توجه به شیوع بیماری وبا در سه نقطه از کشور عراق وابلاغ وزارت ما اقدامات پیشگیری را در منطقه مرزی تمرچین پیرانشهر انجام داده ایم.

وی افزود : ما با استقرار یک اکیپ پزشکی سیار در مرز پیرانشهر تمامی مسافرانی که از طرف کشور عراق وارد مرز می شوند را تحت معاینات پزشکی قرار داده ایم و خوشبختانه تا کنون هیچ گونه نشانه هایی از این بیماری را در هیچ کدام از مسافران مشاهده نکرده ایم .

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر همچنین  یکی از نشانه های این بیماری را اسهالی دانست  و به مردم این شهر اخطار کرد که در صورت هرگونه مشاهده علائمی از این بیماری مراتب را سریعا به شبکه بهداشت و درمان اطلاع دهند.