هیات هاکی آذربایجان غربی با اقتدار قهرمان شد

تیم هیأت هاکی استان آذربایجان غربی با برتری در مقابل تمامی رقبای خود عنوان نخست مرحله رفت رقابت های لیگ برتر کشور را به خود اختصاص داد.           به گزارش کرد پیام ؛ در پایان این رقابت ها که از ۱۹ مهرماه در شهرستان خرم آباد استان لرستان برگزار گردید تیم […]

تیم هیأت هاکی استان آذربایجان غربی با برتری در مقابل تمامی رقبای خود عنوان نخست مرحله رفت رقابت های لیگ برتر کشور را به خود اختصاص داد.

 

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام ؛ در پایان این رقابت ها که از ۱۹ مهرماه در شهرستان خرم آباد استان لرستان برگزار گردید تیم آذربایجان غربی با اقتدار و با کسب ۱۴ امتیاز قهرمان شد و تیمهای شهربازی رنگین کمان همدان و هیأت لرستان بترتیب با ۱۱ و ۹ امتیاز در سکوهای دوم و سوم مسابقات قرار گرفتند.
 همچنین در این رده بندی تیم های گلستان، البرزو تبریز در رده های بعدی قرار گرفتند.
 گفتنی است مسابقات لیگ برتر هاکی کشور در دو گروه شش تیمی برگزار می گردد که در گروه (الف) تیمهای نفت و گاز گچساران، شهرداری اراک،هیئت هاکی فارس،هیئت هاکی کرمان، هیئت هاکی ایلام و هیئت هاکی سمنان و در گروه( ب) تیم های هیئت هاکی آذربایجان غربی، هیئت هاکی گلستان، شهرداری تبریز،هیئت هاکی البرز،هیئت هاکی لرستان و شهربازی رنگین کمان همدان حضور دارند.

(منبع : باشگاه خبرنگاران)