هاشمی فرماندار نقده شد

جلسه تودیع و معارفه فرماندار نقده امروز در سالن جلسات ساختمان فرمانداری ، با حضور روسای ادارت و مسئولین برگزار شد.         به گزارش کرد پیام به نقل از اروم نیوز جلسه تودیع و معارفه فرماندار نقده امروز در سالن جلسات ساختمان فرمانداری ، با حضور روسای ادارت و مسئولین برگزار شد […]

جلسه تودیع و معارفه فرماندار نقده امروز در سالن جلسات ساختمان فرمانداری ، با حضور روسای ادارت و مسئولین برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از اروم نیوز جلسه تودیع و معارفه فرماندار نقده امروز در سالن جلسات ساختمان فرمانداری ، با حضور روسای ادارت و مسئولین برگزار شد .
 
  
در ابتدای جلسه یوسفی فرماندار سابق نقده به تشریح عملکرد چند ساله خود پرداخت و نداشتن مورد امنیتی در شهر را از نکات مثبت مسئولیت خود در نقده عنوان کرد .
 
مجید هاشمی فرماندار جدید نقده ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در شهرستان توسط آقای یوسفی، اظهار داشت : امیدوارم عملکردم طوری باشد که هنگام رفتنم شرمنده مردم نقده نباشم .
در ادامه قنبری معاون سیاسی امنیتی استانداری رزمنده بودن را از خصوصیات بارز مجید هاشمی عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر هاشمی به امورات نقده شد .
 
در پایان جلسه نیز هدیه ای از طرف فرماندهی سپاه نقده و فرمانده نیروی انتظامی به فرماندار سابق نقده اهداء شد .
از حاشیه های مراسم امروز ، میتوان به بی خبر بودن بسیاری از دعوت شدگان به مراسم تودیع و معارفه اشاره کرد .
 
مسئول روابط عمومی فرمانداری نیز در برخورد با خبرنگار سولدوز خبر ضمن بی احترامی به او خواستار خروج او از فرمانداری شد و در مواجه با اعتراض اصحاب رسانه گفت : این سایت، خبری درج کرده که فرماندار از آن خبر ناراحت استاما معاون فرماندار اجازه ترک جلسه به خبرنگار سولدوز خبر را نداد