نزدیک ۳۶ هزار نفر مسافر در ایام نوروز ۹۶ از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر تردد کرده اند

نورالدین صدیق نیا در گفتگو  با کوردپیام گفت: همزمان با آغاز طرح خدمات نوروزی که از ۲۵ اسفند ماه ۹۵ لغایت ۱۳ فروردین ماه ۹۶ در پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر روزانه بیش از ۱۸۰۰ مسافر از تمرچین پیرانشهر  تردد داشته اند که به نسبت پارسال ۱۳ درصد افزایش مسافر بوده است. وی  اظهار  کرد: مجموعا” […]

نورالدین صدیق نیا در گفتگو  با کوردپیام گفت: همزمان با آغاز طرح خدمات نوروزی که از ۲۵ اسفند ماه ۹۵ لغایت ۱۳ فروردین ماه ۹۶ در پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر روزانه بیش از ۱۸۰۰ مسافر از تمرچین پیرانشهر  تردد داشته اند که به نسبت پارسال ۱۳ درصد افزایش مسافر بوده است.
وی  اظهار  کرد: مجموعا” در تعطیلات امسال تعداد  ۳۵۸۷۲ نفر مسافر از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر تردد داشته اند که از این آمار تعداد ۲۹۹۹۵ نفر مسافر ایرانی و ۵۸۷۷ نفر مسافر خارجی بوده اند.
مدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال ۹۶ و تدابیر اتخاذ شده برای سهولت در امر عبور و مرور در حداقل زمان ممکن، افزود: امید آن است با ارائه خدمات بهتر و برنامه ریزی های گرفته شده  در زمینه تسهیل و تسریع در روند تردد مسافرانی که در طول سال بویژه ایام تعطیلات نوروزی قصد تردد از مرز رسمی تمرچین پیرانشهر را دارند فراهم نمائیم.
وی با اشاره به برخی از اقداماتی که در راستای ارایه خدمات به مسافران صورت گرفته است، عنوان کرد: با رایزنی ها و همکاری های لازم که در این خصوص انجام شده است اقدامات خوبی از جمله – پذیرایی از اولین مسافران نوروزی در سالن مسافری و محوطه پایانه با شیرینی – ساماندهی فعالیت شبانه روزی شرکت مسافربری مستقر در مرز جهت جابجایی مسافرین به اقصی نقاط کشور – هماهنگی و همکاری اورژانس مستقر در مرز تمرچین جهت ارایه خدمات و انتقال احتمالی بیماران، مصدومین و مراکز بهداشتی در ایام نوروز – راهنمایی و هدایت مترددین پیاده و اتوبوس ها و سواری های ورودی و خروجی در محوطه و بیش از ۳۰ مورد دیگر که همگی در راستای جلب رضایت مسافران ایرانی و خارجی که قصد تردد از دروازه تمرچین پیرانشهر را دارند صورت گرفته است.
صدیق نیا در خاتمه تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۹۶ تردد مسافر پیاده و سواری های ورودی و خروجی از پایانه مرزی تمرچین کاملاً روان و بدون معطلی و ترافیک بوده و همچنین با فراهم آورن امکانات لازم و نظارت کامل بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل زمینه مناسبی جهت تسهیل و تسریع در روند تردد مترددین فراهم گشته است.
در ایام تعطیلات نوروز ۹۶ تردد مسافر پیاده و سواری های ورودی و خروجی از پایانه مرزی تمرچین کاملا روان و بدون معطلی و ترافیک بوده و همچنین با فراهم آورن امکانات لازم و نظارت کامل بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل زمینه مناسبی جهت تسهیل و تسریع در روند تردد مترددین فراهم گشته است.