نرم افزار پاک کردن کامل یک برنامه از روی ویندوز +دانلود

نرم افزار full uninstall به شما کمک می کند تا تمام فایلهای پیدا و پنهان یک برنامه برای همیشه از روی سیستم شما پاک شوند.         به گزارش کرد پیام به نقل از فرهنگ نیوز ؛ کاربران معمولا برای پاک کردن یک برنامه نصب شده روی ویندوز از طریق رفتن در کنترل […]

نرم افزار full uninstall به شما کمک می کند تا تمام فایلهای پیدا و پنهان یک برنامه برای همیشه از روی سیستم شما پاک شوند.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از فرهنگ نیوز ؛ کاربران معمولا برای پاک کردن یک برنامه نصب شده روی ویندوز از طریق رفتن در کنترل پنل و کلیک کردن روی گزینه remove نرم افزار را پاک می کنند ، اما بدلیل نوع برنامه نویسی و وجود فایلهای dll رجیستری و سایر مسایل حتی بعد از پاک کردن برنامه، این گونه فایلها پاک نمی شوند و در درازمدت دلیل اصلی کندی ویندوز می شوند.


نرم افزار full uninstall به شما کمک می کند تا تمام فایلهای پیدا و پنهان یک برنامه برای همیشه از روی سیستم شما پاک شوند. همچنین اطلاعات به جا مانده در رجیستری ویندوز که اغلب دست نخورده می مانند نیز توسط این برنامه جستجو و پاک می شود.


برنامه full uninstall برنامه حرفه ای برای پاک کردن مخلفات برنامه های غیر ضروری است. کار این نرم افزار جستجو برای یافتن تمام تغییراتی است که هنگام نصب یک برنامه انجام شده است و نرم افزار مذکور با ردیابی آنها تمام فایل ها و فولدرهای ایجاد شده را از بین می برد و بدین ترتیب همه چیز به حالت روز اول بر می گردد.


این برنامه تحت ویندوز کار می کند . دانلود نرم افزار