نخستین کلینیک تخصصی و سی تی اسکن پیرانشهر، در آستانه افتتاح

به گزارش کوردپیام، حسینی مهندس ناظر تاسیسات و تجهیزات نسبت به بهره برداری از اولین کلینیک تخصصی و سی تی اسکن شهرستان پیرانشهر گفت: کلینیک تخصصی از اسفند ماه ۹۴ کلید خورده و بعد از گذشت ۲۰ ماه به مرحله بهره برداری رسیده است و تجهیزات استانداردی برای ساخت آن به کار رفته است. وی […]

به گزارش کوردپیام، حسینی مهندس ناظر تاسیسات و تجهیزات نسبت به بهره برداری از اولین کلینیک تخصصی و سی تی اسکن شهرستان پیرانشهر گفت: کلینیک تخصصی از اسفند ماه ۹۴ کلید خورده و بعد از گذشت ۲۰ ماه به مرحله بهره برداری رسیده است و تجهیزات استانداردی برای ساخت آن به کار رفته است.

وی اظهار کرد: این کلینیک در فضایی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع در ۳ طبقه ساخته شده و ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث و تجهیز آن صرف شده است.

ابوبکر نشاطی خرم مدیر بیمارستان پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام گفت: این کلینیک در سه طبقه احداث شده که طبقه اول مربوط به بهداشت شماره ۲ شهری است و طبقه ۲ و ۳ مربوط به کلینیک است که ۹۹ درصد پیشرفت دارد و در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات پزشکی مختلف از مهمترین مزایای ساخت این کلینیک تخصصی در پیرانشهر است.

نشاطی خرم تصریح کرد: ۱۷ پزشک متخصص در مراکز درمانی شهرستان پیرانشهر فعالیت می کنند.

مدیر بیمارستان پیرانشهر در پایان گفت: در پی سفر اخیر وزیر بهداشت مجوز سی تی اسکن در شهرستان پیرانشهر صادر شده که این واحد تشخیصی برای کمک به متخصصان در درمان بیماران در فضایی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و با صرف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار احداث می شود.