مهلت تعویض کارت پایان خدمت تا پایان امسال

با توجه به اینکه کارت‌های معافیت قدیمی فاقد اعتبار می‌باشند، لذا این افراد هرچه سریع‌تر برای تعویض کارت‌های معافیت، اقدام کنند.         رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مقتضی خدمت‌های سال ۸۵ به بعد، تا پایان سال مهلت دارند تا نسبت به تعویض کارت پایان خدمت خود اقدام کنند. به گزارش کرد […]

با توجه به اینکه کارت‌های معافیت قدیمی فاقد اعتبار می‌باشند، لذا این افراد هرچه سریع‌تر برای تعویض کارت‌های معافیت، اقدام کنند.


 

 

 

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مقتضی خدمت‌های سال ۸۵ به بعد، تا پایان سال مهلت دارند تا نسبت به تعویض کارت پایان خدمت خود اقدام کنند.

به گزارش کرد پیام به نقل از ایلنا ؛ سید حمید صدرالسادات با اشاره به اینکه از ۲۲ مهرماه امسال‏، تعویض کارت پایان خدمت در کشور آغاز شده است، تصریح کرد: کسانی که از تاریخ اول فروردین ۸۵ به بعد خدمتشان به اتمام رسیده باید برای تعویض کارت پایان خدمت با در دست داشتن مدارک لازم به دفا‌تر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه از ۲۲ مهرماه امسال‏، تعویض کارت پایان خدمت در کشور آغاز شده است، تصریح کرد: مقتضی خدمت‌های سال ۸۵ به بعد، تا پایان سال مهلت دارند تا نسبت به تعویض کارت پایان خدمت خود اقدام کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، با اعلام اینکه استقبال مردم برای تعویض کارت‌های معافیت بسیار خوب بوده است، خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از یک میلیون و ۳۰۰ نفر اقدام به تعویض کارت معافیت خود کرده‌اند.

صدرالسادات در خصوص افرادی که براساس زمان بندی‌های اعلام شده، موفق به تعویض کارت معافیت خود نشدند، به خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه کارت‌های معافیت قدیمی فاقد اعتبار می‌باشند، لذا این افراد هرچه سریع‌تر برای تعویض کارت‌های معافیت، اقدام کنند.

گفتنی است، متقاضیان برای اطلاع از مدارک لازم برای تعویض کارت معافیت و پایان خدمت می‌توانند به سایت سازمان وظیفه عمومی در سایت پلیس به نشانی www.police.ir مراجعه کنند