مشکلات اساسی هیئت های ورزشی پیرانشهر/قابل توجه مسئولین

فعالیت بیش از ۳۰ هیئت ورزشی در شهرستان پیرانشهر بدون داشتن امکانات لازم پاسخگوی ورزشکاران مستعد و ممتاز نیستند.       گزارش اختصاصی کرد پیام ؛ شهرستان پیرانشهر یکی از شهرستان های مستعد در عرصه ورزش که همواره در سطح استان و کشوری حرفی برای گفتن داشته و قهرمانانی در رشته های مختلف در […]

فعالیت بیش از ۳۰ هیئت ورزشی در شهرستان پیرانشهر بدون داشتن امکانات لازم پاسخگوی ورزشکاران مستعد و ممتاز نیستند.

 
 
 
گزارش اختصاصی کرد پیام ؛ شهرستان پیرانشهر یکی از شهرستان های مستعد در عرصه ورزش که همواره در سطح استان و کشوری حرفی برای گفتن داشته و قهرمانانی در رشته های مختلف در خود پرورش داده است و موجب افتخار کشور نیز در عرصه های بین المللی شده است با این حال وضعیت نابسامان هیئت ها ورزشی و بی توجهی مسئولین اداره ورزش و جوانان باعث نارضایتی ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شده و آینده ورزش این شهر را تیره و تار نموده است.
آمار نشان می دهد که هیئت های ورزشی با وجود همین امکانات کم و فعالیت خود جوش ورزشکاران ، تنها در سال نود این ورزشکاران توانسته اند در مسابقات بین المللی مقام اول جهانی رشته ووشو، مقام سوم رشته های رزمی سامبو و موی تای را بدست آورند و ۴ نفر از ورزشکاران این شهر نیز به تیم ملی دعوت شده اند.
ولی با این حال مشاهده می شود مسئولین مربوطه فکری به حال این مشکلات ورزشی شهرستان نکرده اند و معلوم نیست تا کی باید ورزشکاران تاوان کم کاری آنها را باید بدهند.
مشکلات اساسی ورزش پیرانشهر:
۱- نبود خوابگاه و هتل مناسب برای میزبانی مسابقات استانی ، کشوری و بین المللی
۲- نبود دفتر مستقل هیئت های ورزشی
۳- نبود زمین ورزشی فوتبال برای ورزشکاران
۴- مشکلات برگزاری مسابقات برون مرزی (سخت گیری در مراودات مرزی)
۵- نبود سالن ورزشی جداگانه برای هیئت ها
و …
سایت تحلیلی خبری کرد پیام پیگیر تمامی مشکلات ورزشکاران و قهرمانان ورزشی از مسئولین شهرستان می باشد.