مسی پیشنهاد پیوستن به پرسپولیس را نپذیرفت!

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: با لیونل مسی صحبت کردم اما گفت به پرسپولیس نمی‌آید.           به گزارش کرد پیام به نقل از قدس آنلاین؛ مانوئل ژوزه گفت: برای اینکه عالی شویم لازم است بازی به بازی بهتر عمل کنیم و بر همین اساس باید بازی بعدی را ببریم تا تیم به […]

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: با لیونل مسی صحبت کردم اما گفت به پرسپولیس نمی‌آید.

 

 

 

 

 


به گزارش کرد پیام به نقل از قدس آنلاین؛ مانوئل ژوزه گفت: برای اینکه عالی شویم لازم است بازی به بازی بهتر عمل کنیم و بر همین اساس باید بازی بعدی را ببریم تا تیم به آرامش کامل برسد و بازیکنان در سایه آرامش، توانایی صد در صد خود را به نمایش بگذارند.


وی ادامه داد: بازیکنان برابر راه آهن نمایش خوبی داشتند ولی پرسپولیس می‌تواند بهتر از این باشد. برای عالی شدن باید بیشتر تلاش کنیم. مسابقات زیادی را پیش رو داریم و باید بازی به بازی بهتر شویم.
سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس تصریح کرد: مدافعان ما عالی کار می‌کنند. وقتی یک تیم گل نمی‌خورد، همه با هم تلاش می‌کنند. تیم ما گل نمی‌خورد و همه خطوط درگیر هستند. جدا از مدافعان و هافبک‌های دفاعی، هافبک‌های کناری و حتی مهاجمان در این کار سهیم هستند. وضعیت دفاعی تیم، کلی تغییر کرده و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.


از ژوزه در مورد اینکه آیا در کنفرانس خبری گفته است که استفاده از شهاب گردان ریسک است؟ گفت: من و همه اهالی فوتبال می‌دانیم که شهاب دروازه‌بان خوبی است و من برای او احترام زیادی قائل هستم. او به هر حال دروازه‌بان تیم ملی ایران بوده و در باشگاه قبلی خودش تا نایب قهرمانی آسیا بالا رفته است. این مسئله نشان دهنده توانایی و قابلیت او است اما در جایی مثل پرسپولیس رقابت کاملا فشرده است. نیلسون هم در بازی‌ها عملکرد خوبی داشته است. هر وقت فرصت به گردان برسد قطعا خودش را نشان خواهد داد. ما همچنین امیر عابدزاده را هم داریم که دروازه‌بان خوبی است. من بحث ریسک کردن را هم درباره بازیکنان جوان گفتم.


ژوزه در مورد اینکه آیا برای بازی‌های بعدی سورپرایزی دارد یا نه که به مزاح گفت: با مسی صحبت کردم اما گفت به پرسپولیس نمی‌آید!