مرگ آرام مادر و مصدومیت دختر بچه سردشتی کنار شعله‌های زرد رنگ بخاری

به گزارش کوردپیام،  مسئول واحد ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری سردشت از مرگ یک زن و مصدومیت دختر هشت ساله اش در منزلی که دچار گازگرفتگی شده بود، خبر داد. نادر ساربانی با اعلام خبر مرگ شهروند سردشتی و مصدومیت دخترش درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۱۳:۲۰ امروز حادثه گازگرفتگی در بلوارشلماش به سامانه […]

به گزارش کوردپیام،  مسئول واحد ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری سردشت از مرگ یک زن و مصدومیت دختر هشت ساله اش در منزلی که دچار گازگرفتگی شده بود، خبر داد.

نادر ساربانی با اعلام خبر مرگ شهروند سردشتی و مصدومیت دخترش درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۱۳:۲۰ امروز حادثه گازگرفتگی در بلوارشلماش به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت گروه امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که پس از بازگشت پدر خانواده به منزل با جسد بی جان همسر و نیم جان دخترش که در کنار بخاری به آرامی خوابیده بودند مواجه شده است.

علت اصلی مرگ این زن توسط کارشناسان پزشکی قانونی تعیین می‌شود اما با حضور کارشناسان آتش‌نشانی مشخص شد که در اثر تماس بدنی ، لوله بخاری از دودکش جدا شده و باعث انتشار گاز مونو اکسید کربن شده است.