مدارک مورد نیاز برای اخذ وام ۴ میلیونی!

متقاضی می تواند با طی مراحل زیر ۴ میلیون ناقابل از این بانک خصوصی وام بگیرد و این یعنی ۱۵ میلیون ضمانت برای ۴ میلیون!           به گزارش کرد پیام به نقل از افکار نیوز ؛ وام های بانکی با همه هزینه هایی که هنگام بازپرداخت برای مردم ایجاد می کنند، […]

متقاضی می تواند با طی مراحل زیر ۴ میلیون ناقابل از این بانک خصوصی وام بگیرد و این یعنی ۱۵ میلیون ضمانت برای ۴ میلیون!

 

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از افکار نیوز ؛ وام های بانکی با همه هزینه هایی که هنگام بازپرداخت برای مردم ایجاد می کنند، کمکی ویژه برای مخارج ضروری افراد از جمله خرید مسکن، خودرو و … محسوب می شوند.

اما تکته جالب ماجرا زمانی فرا می رسد که شخص بخواهد اقدام به اخذ وام کند چرا که دریافت وام از بانک ها حتی بانک قرض الحسنه -که در دولت نهم برای رفع نیازهای ضروری مردم تأسیس شده- چیزی نیست که به راحتی به دست بیاید؛ هفت خوان رستمی دارد که از مدت ها قبل باید در رؤیا و بیداری برایش چاره اندیشی کرد و یک به یک مراحل را پشت سر گذاشت تا بتوان مبلغی درنهایت به اندازه انگشتان یک دست از بانک گرفت.

 در این میان یکی از بانکهای خصوصی اقدام به تبلیغ برای یکی از تسهیلات خود به مبلغ ۴۰ میلیون ریال نموده است . جالب این که این بانک تاکید دارد این تسهیلات با شرایط مناسب به مشتریان واگذار می شود. برای اطلاع از این شرایط آسان به یکی از شعب این بانک رفتیم که رئیس شعبه این مدارک را از خبرنگار ما طلب کرد:

۱- درخواست کتبی متقاضی جهت وام کلا

۲- شناسنامه و کارت ملی متقاضی

۳- گواهی اشتغال به کار + فیش حقوقی + حکم کارگزینی

۴- سند مالکیت منزل + صفحه اول و دوم شناسنامه پدر + فیش آب + فیش برق

۵- شناسنامه و کارت ملی ضامن

۶- جواز کسب + سند مالکیت مغازه + فیش آب + فیش برق + فیش تلفن مغازه + گردش ۳ ماهه حساب!

۷- فاکتور به مبلغ ۵۰ میلیون ریال خرید اجناس ایرانی

۸- سفته به مبلغ ۷۰ میلیون ریال

۹- چک به مبلغ ۸۰ میلیون ریال

۱۰- واریز مبلغ  ۱۰ میلیون ریال به حساب در روز واریز وام

همه این مراحل که طی شوند متقاضی می تواند ۴ میلیون ناقابل از این بانک خصوصی وام بگیرد و این یعنی ۱۵ میلیون ضمانت برای ۴ میلیون!