مجموعه شورای دوره چهارم شهر پیرانشهر دستگیر شدند

بر اساس گزارشات رسیده به خبرنگار کوردپیام،  امروز صبح ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ مجموعه اعضای شورای اسلامی دور چهارم پیرانشهر (به جز سید انور حسینی) توسط اطلاعات سپاه پیرانشهر دستگیر شدند. احتمالا این دستگیری ها در ارتباط با جرائم مالی و فساد اقتصادی اخیر شهرداری پیرانشهر باشد. (از اعضای شورای اسلامی و شهردار امسال (دوره ششم) […]

بر اساس گزارشات رسیده به خبرنگار کوردپیام،  امروز صبح ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ مجموعه اعضای شورای اسلامی دور چهارم پیرانشهر (به جز سید انور حسینی) توسط اطلاعات سپاه پیرانشهر دستگیر شدند. احتمالا این دستگیری ها در ارتباط با جرائم مالی و فساد اقتصادی اخیر شهرداری پیرانشهر باشد.

(از اعضای شورای اسلامی و شهردار امسال (دوره ششم) چ خبر؟ پیام های شهروندان به این رسانه نشان می دهد گلایه های مردم از آن ها روز به روز بیشتر می شود، امیدواریم در راه خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت پیرانشهر و در کل کشورمان هیچ مسئولی از وظیفه خود کوتاهی نکند؛ رهبر انقلاب می فرماید وعده های محقق نشده باعث دلسردی مردم از انتخابات و نظام می شود؛ لذا عملکرد اعضای شورای شهر و شهردار پیرانشهر و تمامی مسئولین زیر ذره بین کوردپیام است، لطفا به مردم و شهرمان خدمت کنید همانطوری که در اولین مطلب خود در سمت کاندید و انتخاب شدنتان اعلام کردید.)

✍پایگاه خبری کوردپیام
https://t.me/joinchat/AAAAAD7OW5JAzINYJaR6Yg