مجسمه های غول پیکراز جنس گل +تصاویر

هلند از جمله کشورهایی است که گل های بسیار ریادی در آن رشد می کند و مردم ان نیز این گل ها را دوست دارند و جشنواره های زیادی با محوریت آن برگزار می کنند.         به گزارش کرد پیام به نقل از زلال نیوز؛ حشنواره "Bloemencorso" از جمله جشنواره های گل […]

هلند از جمله کشورهایی است که گل های بسیار ریادی در آن رشد می کند و مردم ان نیز این گل ها را دوست دارند و جشنواره های زیادی با محوریت آن برگزار می کنند.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از زلال نیوز؛ حشنواره "Bloemencorso" از جمله جشنواره های گل است که هر ساله در این کشور برگزار می شود.

این جشنواره که به "کاروان گل ها" نیز مشهور است محلی برای خودنمایی گروه های مختلف است که در آن مجسمه های غول یکرشان را با میلیون ها شاخه گل درست کرده اند.
 


 

در این جشنواره غالبا از زیباترین و خلاقانه ترین طرح ها تقدیر می شود و البته در دنیا عاشقان گل این تقدیر و جایزه یکی از مهمترین دستاورها خواهد بود.

جشنواره "کاروان گل ها" هر ساله در شهر زوندرت هلند برگزار می شود و  بسیاری از مردم برای دیدن آن به این منطقه سفر می کنند. این روز برای مردم این شهر آنقدر مهم است که به طور کامل آن را تعطیل کرده اند.