مادر سردشتی ۴ قلو به دنیا آورد

به گزارش کوردپیام ، متخصص زنان و زایمان در بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت، با تشریح چگونگی تولد این چهارقلوها اظهار داشت: امروز ساعت ۶ و نیم صبح تماس گرفته شد و بیماریکه برای کنترل فشار خون در هفته ۲۸ حاملگی بستری است، دچار انقباضات زایمانی شده و سریعاً این بیمار جهت معاینه به بخش منتقل شد. […]

به گزارش کوردپیام ، متخصص زنان و زایمان در بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت، با تشریح چگونگی تولد این چهارقلوها اظهار داشت: امروز ساعت ۶ و نیم صبح تماس گرفته شد و بیماریکه برای کنترل فشار خون در هفته ۲۸ حاملگی بستری است، دچار انقباضات زایمانی شده و سریعاً این بیمار جهت معاینه به بخش منتقل شد.

سعیده رفیعی بابیان اینکه  بیمار مجبور به عمل سزارین شد، افزود:  سزارین با موفقیت انجام  گرفت و ۴ نوزاد دختر با وزن اولیه ۱ کیلو ۱۰۰ گرم به دنیا آمدند.

وی تصریح کرد: اکنون دو نوزاد در بخش کودکان و دو نوزاد دیگر برای مراقبت بیشتر در ان آی سی یو هستند که هر ۴ نوزاد در وضعیت مناسب به سر می‌برند.

رفیعی به وضعیت مادر اشاره و گفت: مادر این نوزادان خانم ۳۳ ساله بارداری دومش است و بارداری اول وی به صورت طبیعی بوده و این بارداری به خاطر نازایی که داشتند تحت داروهای نازایی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مادر به دلیل ورم و فشارخون احتمال مسمومیت حاملگی در بخش بستری شدند که با شروع دردهای زایمانی و پیشرفت زایمان سخت حاملگی در نظر گرفته شد و عمل سزارین انجام شد، اظهار کرد: سزارین با موفقیت انجام گرفت و اکنون  مادر در بخش، تحت مراقبت است و در سلامتی کامل به سر می‌برد./تسنیم