قدس، پایتخت ابدی فلسطین است/آمریکا در تلاش جهت از بین بردن ثبات اسلامی در منطقه

ماموستا مصطفی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار کوردپیام، ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا در خصوص قرار دادن قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: ترامپ فردی جنگ طلب بوده و در صدد از بین بردن ثبات جامعه اسلامی است و با اقدام اخیر خود به جامعه مسلمان توهینی آشکار کرده است. […]

ماموستا مصطفی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار کوردپیام، ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا در خصوص قرار دادن قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: ترامپ فردی جنگ طلب بوده و در صدد از بین بردن ثبات جامعه اسلامی است و با اقدام اخیر خود به جامعه مسلمان توهینی آشکار کرده است.

وی، افزود: قدس تا ابد متعلق به مسلمانان است و هیچ کس حق قراردادن قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را ندارد.

امام‌جمعه پیرانشهر، با اشاره به اعتراض تمام کشورهای اسلامی در برابراین اقدام خاطرنشان کرد: تمام کشور های اسلامی به غیر از عربستان، امارات و مصر که نوکر دربست آمریکا هستند این اقدام را محکوم کرده اند.

ماموستا محمودی، تاکید کرد: آمریکا جرات انجام چنین کاری را از حمایت های پنهانی کشورهای عربی دست نشانده خود که حاکمانی غیر مسلمان و صهیونیسم دارند بدست آورده و در تلاش جهت تضعیف اسلام و جامعه مسلمانان است.

وی، تصریح کرد: باید آل سعود را رژیمی صهیونیسمی بخوانیم چراکه کاملا در اختیار صهیونیست ها است و مطابق با آرمان های دشمنان عمل می کند و موافق آمریکا در این عمل سخیف است.

امام جمعه پیرانشهر، اذعان داشت: قدس پایتخت ابدی فلسطین است و مسلمانان پیروز واقعی این جنگ می شوند چراکه این اعلام آمریکا به شکست او منجر شده و هرگز نمی تواند چنین کاری را به نتیجه رساند.