فولاد ، علی کریمی را می خواهد !

حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان گفت: من از حضور على استقبال مى کنم او مى تواند کمک خوبى براى ما در ادامه فصل باشد.         به گزارش کرد پیام به نقل از ندای انقلاب ؛ حسین فرکى مى گوید فولاد به دنبال شکست فجرسپاسى براى تداوم بخشیدن به روند خوب خود در […]

حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان گفت: من از حضور على استقبال مى کنم او مى تواند کمک خوبى براى ما در ادامه فصل باشد.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از ندای انقلاب ؛ حسین فرکى مى گوید فولاد به دنبال شکست فجرسپاسى براى تداوم بخشیدن به روند خوب خود در لیگ برتر است.سرمربى فولاد خوزستان درباره دیدار این هفته تیمش مقابل فجر سپاسى که در اهواز برگزار مى شود، اظهار کرد: با توجه به این که در این بازى میزبان هستیم باید استفاده کامل را از شرایط میزبانى ببریم. امیدوارم هواداران خوب فولاد هم روز جمعه به حمایت ما بیایند تا بتوانیم همچنان بر روند صعودى خود لیگ ادامه دهیم.

او ادامه داد: فجر تیم خوب و یک دستى دارد و تا الان هم نگاه ها را به خود معطوف کرده است. محمود یاورى هم استاد بنده است و من همیشه مقابل او درس پس مى دهم. او یکى از زحمتکش ترین مربیان است و هم اکنون با تیمش در رده سوم رقابت ها قرار دارد.

سرمربى فولاد درباره روند رو به رشد تیمش در هفته هاى گذشته و رسیدن به رده نهم جدول گفت: ما روزهاى سختى را در ابتداى فصل گذراندیم. بازیکنان مان خیلى زحمت کشیدند و کیفیت خوبى از خود نشان دادند. الان نتیجه این تلاش ما حضور در رده نهم جدول است. به هیچ وجه افسوس امتیازهاى از دست رفته را نمى خوریم، چرا که دیگر چیزى تغییر نمى کند. به غیر از یک بازى مان برابر ذوب آهن که هنوز فکر من را مشغول کرده است همه دیدند چه اتفاقاتى در آن بازى رخ داد. با این حال آن بازى هم تمام شد و ما به فکر آینده هستیم.

فرکى درباره شایعه معاوضه میلاد میداودى، مهاجم استقلال با آرش افشین بازیکن تیمش گفت: این موضوع در حد همان شایعه است که در بعضى رسانه ها مطرح مى شود. من مخالف جدایى افشین از فولاد هستم و دلیلى هم براى این کار نمى بینم. درباره چنین موضوعى ابتدا دو باشگاه باید با هم صحبت کنند که تا به حال فکر نمى کنم این اتفاق افتاده باشد.

سرمربى فولاد در پایان درباره علاقه این باشگاه براى جذب على کریمى گفت: کریمى بازیکن بزرگى است و ما هم از داشتن او خوشحال مى شویم. خود من از حضور على استقبال مى کنم او مى تواند کمک خوبى براى ما در ادامه فصل باشد. البته این موضوع به باشگاه بستگى دارد و تا به حال مذاکره اى براى این کار صورت نگرفته است.