فرماندار: متقاضیان مسکن ملی در پیرانشهر به ۶ هزار نفر رسید

به گزارش کوردپیام،‌ خضر کاک درویشی در جلسه بررسی وضعیت شهرستان پیرانشهر در حوزه مسکن اظهار کرد: کمبود مسکن و افزایش سرسام آور کرایه خانه در شهر پیرانشهر به یک مشکل و دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است. وی افزود: اجرای طرح ملی مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند در پیرانشهر با سایر شهرها فاصله […]

به گزارش کوردپیام،‌ خضر کاک درویشی در جلسه بررسی وضعیت شهرستان پیرانشهر در حوزه مسکن اظهار کرد: کمبود مسکن و افزایش سرسام آور کرایه خانه در شهر پیرانشهر به یک مشکل و دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است.

وی افزود: اجرای طرح ملی مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند در پیرانشهر با سایر شهرها فاصله زیادی دارد که نیاز است در این خصوص اقدامات بیشتری انجام گیرد.

فرماندار پیرانشهر به موضوع نام‌نویسی برای طرح ملی مسکن در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تاکنون ۶ هزار نفر از مردم این منطقه اقدام به ثبت نام برای برخورداری از این طرح کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تاکنون مراحل استعلام بیش از ۵۰۰ نفر انجام گرفته است، ادامه داد: با انجام استعلام روند عقد قرارداد و پرونده سازی متقاضیان مسکن ملی در شهرستان پیرانشهر در حال اجراست.

کاک درویشی تاکید کرد: طرح ملی مسکن در این شهرستان باید به صورت جدی پیگیری و دنبال شود.

به گزارش ایرنا، در این جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص مراحل آغاز عملیات اجرایی طرح ملی ساخت مسکن، نحوه واگذاری زمین و انجام هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم ادارات متولی و خدمات رسان مورد پایش و بررسی مسوولان قرار گرفت.