در جلسه هماهنگی و گرامیداشت برنامه‌های هفته دفاع مقدس،

فرماندار بوکان حل مشکلات مردم را از اولویت امورات برشمرد

فرماندار بوکان با بیان اینکه تببین رشادت‌ها در دوران دفاع مقدس باید در اولویت تمام برنامه ها قرار گیرد، گفت: تلاش دست اندرکاران امور برای حل مشکلات مردم باید در اولویت امورات قرار گیرد.

به گزارش کوردپیام، فرماندار بوکان در جلسه هماهنگی و گرامیداشت برنامه‌های هفته دفاع مقدس که با حضور رؤسا و مسئولین روز پنجشنبه ۱۶ شهریورماه سال جاری در محل سالن جلسات این فرمانداری تشکیل شد، با اشاره به اهمیت برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد: تببین رشادت‌ها در دوران دفاع مقدس باید در اولویت تمام برنامه ها قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه تلاش دست اندرکاران امور برای حل مشکلات مردم در اولویت امورات قرار دارد و شفاف سازی اقدامات انجام گرفته در تمام برهه های زمانی برای ملت اهمیت دارد، خاطر نشان کرد : تببین دستاورد های انقلاب اسلامی، رشادت ها و اقدامات جمهوری اسلامی باید برای مردم تشریح و تفهیم گردد و در این راستا شفاف سازی حداکثری با رویکرد مردمی سازی در چارچوب جهاد تبیین صورت گیرد و برنامه ها اجرایی شود.

فرماندار بوکان با اشاره به شرایط ویژه امروزی کشور در منطقه ادامه داد: امروزه جامعه ما در شرایط خاصی قرار دارد، اقدامات بسیار خوبی در سطح منطقه انجام شده اما متاسفانه ملت به علت سمپاشی های غلط و نابجای رسانه‌ایی از آن بی خبر هستند.
وی همچنین افزود: بحث اولیه مسئولین باید بحث روشنگری در خصوص فعالیت های نظام در منطقه باشد و لازم است شفاف سازی کرد که دولت و مردم از هم جدا نیستند و دولت مردان تمام توان خود را برای رفع مشکلات مردم پای کار آورده اند و خواهند آورد.
فرماندار بوکان در پایان به برنامه های هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: قطعا در حوزه روستایی باید برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس برگزار شود و همچنین لازم است همایش های خانوادگی نیز در سطح شهر جز برنامه های اولیه باشد.