غواص پیرانشهری جان ۴ جوان را در سد سیلوه نجات داد

بالکی غواص پیرانشهری در گفت و گو با خبرنگار کوردپیام گفت: دیروز به صورت اتفاقی با دوستان خود به حاشیه سد سیلوه رفته بودم که ناگهان صدای دریافت کمک را شنیدم و پس از بررسی، متوجه شدم که ۴ نفر در حال غرق شدن هستند که بلافاصله نسبت به نجات آن‌ها از سد اقدام کردم. […]

بالکی غواص پیرانشهری در گفت و گو با خبرنگار کوردپیام گفت: دیروز به صورت اتفاقی با دوستان خود به حاشیه سد سیلوه رفته بودم که ناگهان صدای دریافت کمک را شنیدم و پس از بررسی، متوجه شدم که ۴ نفر در حال غرق شدن هستند که بلافاصله نسبت به نجات آن‌ها از سد اقدام کردم.
 بالکی در ادامه گفت: خوشبختانه با کمک سایر افراد حاضر در محل هر ۴ نفر از آب گرفته شدند که حال یکی از این افراد مساعد بود ولی ۳ نفر دیگر بیهوش شده بودند که با عملیات احیا و نجات توانستم آن‌ها را نیز نجات دهم و بعد از اطلاع رسانی به نیروهای اورژانس و هلال احمر شهرستان، ۳ نفر را به بیمارستان منتقل کردند که اکنون حال عمومی این افراد مساعد گزارش شده است.
به گزارش ایسنا؛ امسال برای چندمین بار حوادثی این چنینی در آب های خروشان پیرانشهر به وقوع پیوسته که متاسفانه در این حوادث ۲ نفر جان خود را از دست دادند.