ضرب الاجل ۲ ماهه برای تعیین تکلیف خودروهای توقیفی در آذربایجان غربی صادر شد

به گزارش کوردپیام؛ ناصر عتباتی رییس کل دادگستری آذربایجان غربی امروز شنبه در جلسه تعیین تکلیف خودروهای رسوبی توقیفی در پارکینگ ها گفت: صاحبان خودروها و موتورسیکلت ‌های توقیفی در پارکینگ های استان ۲ ماه مهلت دارند تا این اقلام را تعیین تکلیف کنند. عتباتی افزود: صاحبان خودروها باید در اسرع وقت برای تعیین تکلیف […]

به گزارش کوردپیام؛ ناصر عتباتی رییس کل دادگستری آذربایجان غربی امروز شنبه در جلسه تعیین تکلیف خودروهای رسوبی توقیفی در پارکینگ ها گفت: صاحبان خودروها و موتورسیکلت ‌های توقیفی در پارکینگ های استان ۲ ماه مهلت دارند تا این اقلام را تعیین تکلیف کنند.

عتباتی افزود: صاحبان خودروها باید در اسرع وقت برای تعیین تکلیف وسیله نقلیه خود به مجموعه های انتظامی و پارکینگ های تحت نظارت بنیاد تعاون انتظامی مراجعه کنند چرا که تمهیدات خوبی در نظر گرفته شده است.

وی درخصوص این تمهیدات اظهار کرد: آن دسته از وسایل نقلیه که مشکل قضایی ندارد و در راستای اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی توقیف شده، با یک روند تعیین تکلیف و رفع توقیف می شوند.

وی اضافه کرد: اگر مالکان این وسایل نقلیه مراجعه نکنند، این خودرو ها رسوبی، رهاشده و متروکه تلقی شده و با توجه به مصوبات و بخشنامه رییس قوه قضائیه نسبت به تعیین تکلیف این اموال با کارشناسی و ارزیابی و فروش با کسر هزینه های قانونی اقدام خواهد شد.