رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان:

صدور یک روزه گواهینامه موتورسیکلت به آذربایجان غربی رسید

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی خبرداد: گواهینامه موتور سیکلت یک روزه در شهر‌های این استان صادر می‌شود.

به گزارش کوردپیام، سرهنگ حجت مشتاق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر که موتورسواران فاقد گواهینامه در استان آذربایجان غربی می‌توانند در کمتر از ۲۴ساعت گواهی رانندگی با موتورسیکلت را دریافت کنند، افزود: متقاضیان باید توجه داشته باشند که تنها افراد دارای موتور سیکلت به شرطی که موتور به نام خودشان باشد می‌توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه مجازی iranianmotorco.ir در این طرح شرکت و گواهینامه اخذ کنند.
وی خاطرنشان کرد: آزمون آیین نامه و آزمون عملی این دوره برای متقاضیان کاربردی و ویژه در نظر گرفته شده است و افسران شاغل با استفاده از تبلت به صورت شفاهی سوالات را از متقاضیان می‌پرسند و در صورت قبولی، افراد به مرحله بعد و مرحله عملی راه می‌یابند.
سرهنگ مشتاق با بیان اینکه این طرح برای مدت محدود اجرا می‌شود، اضافه کرد: از تمامی موتور سواران فاقد گواهینامه درخواست می‌شود از این فرصت استفاده کرده و در طرح گواهینامه آسان طی یک روز گواهینامه دریافت کنند.
وی همچنین هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از تردد موتورسیکلت سواران فاقد گواهینامه و افزایش ایمنی و رفاه حال موتور سواران در نقاط مختلف استان عنوان کرد.

 

 

خبرنگار: ابراهیم مولودی