صدای مردم/ مسؤلان نظارتی در پیرانشهر به خواب رفته‌اند!

به گزارش کوردپیام، متاسفانه در شهرستان پیرانشهر نظارت واحدهای صنفی و نظارتی به پایین ترین حد خود رسیده ، لذا می‌طلبد که در این ماه محبوب ایزد که ماه خیر و برکت بوده ، بخاطر مردم قشر پایین جامعه هم شده مسوولان نظارتی پیرانشهر از این خواب زمستانی بیدار شوند ، تا امنیت غذایی در […]

به گزارش کوردپیام، متاسفانه در شهرستان پیرانشهر نظارت واحدهای صنفی و نظارتی به پایین ترین حد خود رسیده ، لذا می‌طلبد که در این ماه محبوب ایزد که ماه خیر و برکت بوده ، بخاطر مردم قشر پایین جامعه هم شده مسوولان نظارتی پیرانشهر از این خواب زمستانی بیدار شوند ، تا امنیت غذایی در این دیار غریب مرزی کمی به حال و هوای خودش برگردد.

تاکنون چندین مخاطب از طریق این رسانه درخواست پیگیری وضعیت موجود کرده اند و می‌گویند: ارومیه ، قیمت هندوانه درجه یک ۱۳ هزار ، خیار و گوجه فرنگی۱۲,۵۰۰،  پیاز ۱۴ هزار تومان ، سیب ۱۵ هزار ، هندوانه درجه دو ۱۰ هزار تومان

چرا در پیرانشهر هندوانه ۲۷ هزار تومانه! و دیگر اقلام رو بیایید خودتان بپرسید،  یا شاید ،نه برای شما که نظارتی و مسول هستید و شهر کوچک هست همه مردم همدیگر رو می‌شناسند فرق می‌کند؟!!!
چرا در پیرانشهر قیمت ها چند برابر شهرهای دیگر است ؟؟ چرا در پیرانشهر نظارتی وجود ندارد ؟؟ مسئولان مربوطه کجا تشریف دارند در این ماه رمضان همیشه تو این قیمت ها سر به فلک کشیده میشه؟!