شکار دختران به بهانه مدلینگ/ اخاذی با عکس های سیاه

مرد شیطان صفت که به بهانه استخدام دختران به عنوان مدلنیگ از آنها سوء استفاده می‌کرد، در دام پلیس گرفتار شد. ماموران پلیس فتای استان البرز چندی قبل متوجه شدند مردی با معرفی خود به عنوان دارنده یک برند معروف پوشاک آگهی جذب دختران به عنوان مدلینگ را داده است. با بررسی این آگهی مشخص […]

مرد شیطان صفت که به بهانه استخدام دختران به عنوان مدلنیگ از آنها سوء استفاده می‌کرد، در دام پلیس گرفتار شد.

ماموران پلیس فتای استان البرز چندی قبل متوجه شدند مردی با معرفی خود به عنوان دارنده یک برند معروف پوشاک آگهی جذب دختران به عنوان مدلینگ را داده است. با بررسی این آگهی مشخص شد ادعای این مرد صحت ندارد و او نمایندگی هیچ برند معروف پوشاک را نداشته و به دنبال اجرای نقشه های شوم خود است. 

در ادامه بررسی ها مشخص شد ، متهم با این شگرد دختران را فریب داده و به آنها وعده درآمد بالا به عنوان مدل را داده بود. پس از جلب اعتماد دختران ، از آنها خواسته بود عکس هایی بدون پوشش از خود ارسال کنند که وقتی به این مرحله از نقشه خود می رسید ، چهره واقعی اش را نشان می‌داد و با سواستفاده از این عکس‌ها از دختران اخاذی می کرد. 

سرانجام با ردیابی های پلیس فتای فردیس این متهم دستگیر و در تحقیقات مشخص شد سابقه دار است. مرد جوان در بازجویی‌ها وقتی با مدارک پلیسی مواجه شد، به جرم خود اعتراف کرد.