شرکت حداکثری در انتخابات ضامن امنیت در کشور است

به گزارش  کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی، امروز در خطبه های نماز جمعه پیرانشهر اظهار داشت: شرکت حداکثری در انتخابات و رای دادن عموم مردم، سبب ایجاد امنیتی پایدار و نظم در کشور شده و دشمن را از میدان تجاوز به در می‌کند. وی افزود: بی‌شک انتخاب شخص اصلح رفع مشکلات مردم را در پی […]

به گزارش  کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی، امروز در خطبه های نماز جمعه پیرانشهر اظهار داشت: شرکت حداکثری در انتخابات و رای دادن عموم مردم، سبب ایجاد امنیتی پایدار و نظم در کشور شده و دشمن را از میدان تجاوز به در می‌کند.

وی افزود: بی‌شک انتخاب شخص اصلح رفع مشکلات مردم را در پی داشته و به این دلیل، دشمن در صدد کم رنگ ساختن حضور ملت در انتخابات است.

امام جمعه پیرانشهر ادامه داد: از سوی دیگر بی‌تفاوتی نسبت به سرنوشت جامعه و مردم، معصیت است و ملت باید بدانند که شرکت در انتخابات به نفع همه مردم بوده و سبب رفع مشکلات می‌شود.

وی تاکید کرد: حفظ اخلاق انتخاباتی و عدم تخریب سایر نامزدها، از ویژگی‌های شخص اصلح است و مردم باید سرنوشت چند ساله کشور را به دست اصلح‌ترین فرد بسپارند.

محمودی اضافه کرد: تشیع و تسنن، امروز بر حضور منجی عالم، امام زمان (ع) در آخر الزمان و ایجاد عدالت به دست ایشان متحد بوده و همگی آگاهیم که گروه‌های تروریستی، امروز به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) از بین رفته است.

وی با تاکید بر اینکه در جامعه اسلامی باید از اسراف دوری کرد تصریح کرد: بی‌شک اسراف به دین و زندگی انسان ضرر رسانده و از نسلی به نسل دیگر انتقال می‌یابد