سیل در پیرانشهر تردد خودروها را مختل کرد

عباس علیزاده، دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کوردپیام ضمن اعلام این خبر گفت: بر اثر شدت بارش ناگهانی باران و جاری شدن گل و لای در گردنه دواب واقع در محور پیرانشهر به نقده تردد خودروهای عبوری در این مسیر با مشکل مواجه شده است.  وی ادامه داد: با توجه […]

عباس علیزاده، دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کوردپیام ضمن اعلام این خبر گفت: بر اثر شدت بارش ناگهانی باران و جاری شدن گل و لای در گردنه دواب واقع در محور پیرانشهر به نقده تردد خودروهای عبوری در این مسیر با مشکل مواجه شده است.

 وی ادامه داد: با توجه به اینکه محدوده مورد نظر از نظر تقسیمات شهری جزء محدوده خدمات رسانی شهرستان پیرانشهر نیست اما طی تماس های ارتباطی برقرار شده با مسئولان مدیریت بحران شهرستان نقده، اعلام شده است که تمامی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای رفع مشکلات موجود عازم منطقه شده است.

 وی در ادامه با اعلام اینکه شهرستان پیرانشهر در صورت نیاز آمادگی خود را جهت همکاری و اعزام ماشین آلات به محل مورد نظر اعلام می دارد، تصریح کرد: در صورت نیاز و اعلام همکاران شهرستان نقده به کمک رسانی از سوی شهرستان پیرانشهر با تمام توان همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

 علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تا کنون هیچ گونه خسارات مالی و یا جانی از وقوع سیلاب گل و لای در این محور گزارش نشده است و بر اساس آخرین خبرهای دریافت شده احتمالا ً تا یکساعت آینده ترد در گردنه دواب محور پیرانشهر به نقده به حال عادی باز خواهد گشت.