سیر نزولی قیمت ارز همچنان ادامه خواهد داشت

کرد پیام: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که قیمت ارز در روزهای آینده همچنان سیر نزولی خواهد داشت. به گزارش کرد پیام: جعفر قادری نماینده مردم شیراز و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیر نزولی نوسانات ارزی، گفت: قیمت ارز حبابی و روانی است و این قیمت در […]

کرد پیام: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که قیمت ارز در روزهای آینده همچنان سیر نزولی خواهد داشت.

به گزارش کرد پیام: جعفر قادری نماینده مردم شیراز و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیر نزولی نوسانات ارزی، گفت: قیمت ارز حبابی و روانی است و این قیمت در روزهای آینده نیز سیر نزولی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اتحاد مجلس و دولت بهترین و اساسی ترین راه ممکن برای مقابله با نوسانات ارزی است، در پاسخ به سؤالی درباره چرایی عدم استفاده از ذخیره ارزی برای مقابله با نوسانات ارزی، گفت: اینکه دولت از ذخیره ارزی برای کاهش قیمت دلار استفاده نمی‌کند، اقدام مطلوب و شایسته‌ای است چرا که ذخیره ارزی برای شرایط اضطراری است.

قادری با تاکید بر اینکه نوسانات ارزی موجب بحرانی و اضطراری شدن فضای کشور نشده است، گفت: مشکل ارزی با تدبیر مسئولان حل خواهد شد؛ البته بخشی از این مشکل حل شده و بخش دیگر نیازمند اتخاذ تدابیر بیشتر است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد که هماهنگی مجلس و دولت موجب بازگشت آرامش به بازار ارز شود.

منبع:فارس