سپاه قدرتمندترین نهاد ضدتروریستی جهان است/ترامپ به اشتباهات خود در آینده نه چندان دور پی خواهد برد

امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیرانشهر سپاه را ضد تروریست خواندند و گفتند: ترامپ در آینده نه چندان دور به اشتباهات خود پی خواهد برد.

ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام با تاکید بر دشمنی علنی ایالات متحده آمریکا با ایران گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تهدید و آن را به عنوان تروریست معرفی کرده است.
وی تصریح کرد: این اقدام سبب شد که این نهاد در برابر آن ایستادگی کند چون بی‌شک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدرتمندترین نهاد ضدتروریستی در جهان بوده و هرگونه تعرض به آن، تعرض به کلیت نظام به شمار می‌رود.

عبدالله سلیمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام با اشاره به سخنان ترامپ نسبت به ایران و سپاه پاسداران گفت: ترامپ به اشتباهات خود در آینده نه چندان دور پی خواهد برد، که چه ضربه ای خورده است.

وی اظهار کرد: بهتر است ترامپ دچار خطای دوباره نشود، زیرا ملتی که انقلاب را با ایثار و شهادت به پیروزی رسانده است، هیچ باکی از گفته های ترامپ ندارد، و با افتخار راه شهدا و ایثارگران را ادامه خواهد داد.

سلیمانی تصریح کرد: امریکا هر بار خواسته است اقدامی نسبت به ملت ایران انجام دهد شکست خورده است، که اینبار هم همینطور خواهد بود.