دومین شکست تیم فوتبال شهرداری پیرانشهر در لیگ استان

از دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ فوتبال دسته اول باشگاه های استان، تیم شهرداری پیرانشهر برابر پرسپولیس تکاب شکست خورد .         به گزارش کرد پیام ؛ در این مسابقه که بین دو تیم فوتبال پرسپولیس تکاب و تیم فوتبال شهرداری پیرانشهر در ورزشگاه تکاب برگزار شد،  شهرداری پیرانشهر در […]

از دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ فوتبال دسته اول باشگاه های استان، تیم شهرداری پیرانشهر برابر پرسپولیس تکاب شکست خورد .

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام ؛ در این مسابقه که بین دو تیم فوتبال پرسپولیس تکاب و تیم فوتبال شهرداری پیرانشهر در ورزشگاه تکاب برگزار شد،  شهرداری پیرانشهر در نهایت نتیجه را دو بر یک به میزبان خود واگذار کرد.
این بازی در حالی برگزار شد که تیم فوتبال شهرداری پیرانشهر در نیمه اول این بازی با یک گل از حریف خود عقب افتاد و در شروع نیمه دوم دوباره این تیم تکاب بود که با یک ضربه ایستگاهی بازی را دو بر صفر به نفع خود تغییر داد؛ اما بازیکنان تیم شهرداری پیرانشهر با خلق چند موقعیت خطرناک بالاخره در دقایق پایانی بازی صاحب یک ضربه پنالتی شدند که شهاب رسولپور توانست با عبور دادن توپ از خط دروازه، یکی از گلهای خورده را جبران کند.
تیم شهرداری پیرانشهر در مرحله گروهی این مسابقات با بیشترین امتیاز در صدر جدول گروه یک جای گرفته بود و توانست به مرحله نیمه نهایی این دوره از بازیها دست پیدا کند و در آنسوی جدول نیز، تیم پرسپولیس تکاب هم در گروه خود به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی راه یافته بود.

قابل ذکر است که بازی برگشت این دو تیم قرار است در هفته جاری و در شهرستان پیرانشهر برگزار شود و برنده این مسابقه به دیدار پایانی این دوره از مسابقات راه پیدا خواهد کرد و حریف برنده بازی دو تیم زرین دانه شاهین دژ و پرسپولیس حاجی خوش مهاباد خواهد بود و با انجام آن بازی در نهایت قهرمان مسابقات فوتبال لیگ دسته اول استان آذربایجان غربی مشخص خواهد شد.