دوشنبه بازگشت نخستین گروه حجاج آذربایجان غربی

نخستین گروه از حجاج آذربایجان غربی بامداد روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه وارد فرودگاه بین المللی ارومیه می شوند.         به گزارش کرد پیام به نقل از ایرنا ؛ مدیرکل فرودگاههای آذربایجان غربی در گفتگو با این خبرگزاری اظهار داشت : اولین پرواز حج تمتع این استان راس ساعت ۰۴:۱۰ […]

نخستین گروه از حجاج آذربایجان غربی بامداد روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه وارد فرودگاه بین المللی ارومیه می شوند.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از ایرنا ؛ مدیرکل فرودگاههای آذربایجان غربی در گفتگو با این خبرگزاری اظهار داشت : اولین پرواز حج تمتع این استان راس ساعت ۰۴:۱۰ بامداد دوشنبه با یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۰۰ وارد فرودگاه ارومیه می شود.

کمال پرهیزکار گفت: برگشت حجاج آذربایجان غربی از روز دوشنبه آغاز می شود و تا روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان ماه با پنج سورتی پرواز ادامه می یابد.

وی افزود: امسال عملیات رفت حجاج دو استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی روی دوش فرودگاه ارومیه بود که بدون هیچ مشکلی این پروازها انجام شد.

وی یادآور شد: در حال حاضر فرودگاه تبریز پذیرای حجاج آذربایجان شرقی است و عملیات برگشت حجاج آن استان را فرودگاه تبریز انجام می دهد.

وی گفت: تعداد زائرین حج ابراهیمی امسال آذربایجان غربی ۱۴۷۶نفر بود که تا هجدهم مهرماه از این فرودگاه عازم خانه خدا شدند.

وی از هم استانی های خواست به منظور ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه ٰو تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی و عدم ایجاد راه بندان در مسیرهای تردد به فرودگاه، همکاری های لازم را با مسئولان فرودگاه ارومیه داشته باشند.

وی همچنین از استقبال کنندگان خواست قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ و شماره تلفنهای ۹-۲۷۷۷۷۶۶ و یا با مراجعه به سایت فرودگاه ارومیه به نشانی: http://urmia.airport.ir از آخرین وضعیت پروازها مطلع شوند.