دستگیری ۴۰ داعشی در جنوب آذربایجان غربی 

به گزارش کوردپیام ، نادر قاضی پور از دستگیری ۴۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.   ارتباطات عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود   نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت […]

به گزارش کوردپیام ، نادر قاضی پور از دستگیری ۴۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.

 

ارتباطات عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفت و گو می کرد، با بیان اینکه مقدار فراوانی تسلیحات و مهمات از عناصر داعش در چندین عملیات کشف شده است، افزود:سرتیم های این عناصر تروریستی قصد انجام عملیات در شب های قدر را داشتند، که با هوشیاری اطلاعات آذربایجان غربی به موقع در نطفه خفه شدند.

 

قاضی پور ادامه داد:ارتباطات این عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود و وزارت ارتباطات در ادامه به فعالیت های هوشیارانه خود ادامه می دهد، تا سرشاخه های آنها را در خارج از کشور دستگیر و به سزای اعمال ننگینشان برساند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در پایان به نمایندگی از مردم آذربایجان غربی از فعالیت های وزارت اطلاعات و اداره اطلاعات استان برای دستگیری عناصر داعش و سرکرده های آنها تقدیر و تشکر کرد./