دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه

 به گزارش کوردپیام؛ سرهنگ ” صادق شکری ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل و انتقال  یک نفر مقتول به بیمارستان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی افزود: با […]

 به گزارش کوردپیام؛ سرهنگ ” صادق شکری ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل و انتقال  یک نفر مقتول به بیمارستان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات اولیه کاراگاهان جنایی مشخص شد مقتول با چهار نفر  دیگر به علت اختلافات قبلی درگیر شده و به قتل رسیده است.

رئیس  پلیس  آگاهی انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره جنایی استان قرار گرفته و با به کارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم و مهندسی اجتماعی تمامی متهمین دستگیر  و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی دلالت شدند.

وی اظهار داشت: متهمان در مواجهه با دلایل و مدارک کافی، به جرم ارتکابی با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.

سرهنگ شکری در پایان با اشاره به اینکه در این راستا ۴ متهم دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس؛ با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.