دانشگاه پیام نور پیرانشهر میزبان کنکور سراسری شهرستان خواهد شد

ارسلان رحمان نژاد رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام گفت: کنکور سراسری ۹۶ برای دومین سال متوالی توسط دانشگاه پیام نور پیرانشهر برگزار خواهد شد. وی اظهار کرد: غیر از کنکور علوم تجربی آقایان که در سالن ۲۰۰۰ نفری شهرستان واقع در خیابان بهشتی جنب ترمینال شهرستان برگزار می شود، کنکور سایر […]

ارسلان رحمان نژاد رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر در گفتگو با کوردپیام گفت: کنکور سراسری ۹۶ برای دومین سال متوالی توسط دانشگاه پیام نور پیرانشهر برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: غیر از کنکور علوم تجربی آقایان که در سالن ۲۰۰۰ نفری شهرستان واقع در خیابان بهشتی جنب ترمینال شهرستان برگزار می شود، کنکور سایر رشته ها در ساختمان دانشگاه پیام نور در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می گردد.

رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر در خصوص نواقص موجود در کارت ورود به جلسه گفت: داوطلبینی که در کارت ورود به جلسه آن ها نواقصی وجود دارد می توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری ۱۳ و ۱۴ تیرماه به دانشگاه پیام نور نزد آقای کرمانجی مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که در سال جاری ۱۳۶۶ داوطلب در سطح شهرستان پیرانشهر کنکور خواهند داد که در میان این رشته ها، رشته علوم تجربی با ۹۱۲ نفر دارای بیشترین شرکت کننده می باشد. همچنین در رشته علوم انسانی ۲۰۶ نفر، رشته زبان ۱۳۴ نفر و در رشته های هنر و ریاضی فیزیک ۵۷ نفر داوطلب حضور دارند.