داعش در صدد ایجاد شکاف قومی در ایران هستند

به گزارش کوردپیام، متن یادداشت دکتر هوشنگ عطاپور به شرح زیر است: حملات کور گلادیاتورهای داعش به مردم بیگناه تهران در حرم مطهر امام خمینی ره و دفتر ملاقات مردمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،انتقام از مردمسالاری دینی مردم مسلمان ایران و ایجاد تفرقه در صفوف مستحکم مردم ایران بود. شلیک مرگبار به شهروندان بی […]

به گزارش کوردپیام، متن یادداشت دکتر هوشنگ عطاپور به شرح زیر است:
حملات کور گلادیاتورهای داعش به مردم بیگناه تهران در حرم مطهر امام خمینی ره و دفتر ملاقات مردمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،انتقام از مردمسالاری دینی مردم مسلمان ایران و ایجاد تفرقه در صفوف مستحکم مردم ایران بود.
شلیک مرگبار به شهروندان بی دفاع در مکان های عمومی ، اقدام رذیلانه و حیوانی است و هرگز نشان افتخاری به عاملان این جنایت سبعانه نیست.
البته تروریست ها مانند گذشته تلاش می کنند با ایجاد وحشت در جامعه ،به جنگ روانی در میدان عملیاتی خود نیز دامن بزنند که به نظر می رسد برخی سیاسیون داخلی طیف خاصی تلاش کردند خود را مدافع امنیت ملی و سپاه و بسیج قهرمان قلمداد نموده و جناح سیاسی دیگر  را ؛  غیر انقلابی و مرعوب و بستر ساز تروریسم معرفی نمایند.!
این افراد باید بدانند نظام امنیت کشور یکپارچه است و عملکرد انها در برابر تهدیدات امنیت ملی نیز فراجناحی و در راستای تامین منافع ملی است و امید است که به هوش بیایند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به دولت تدبیر و امید استفاده نکنند.
از طرفی ، تروریست های تکفیری و داعشی در صدد ایجاد شکاف قومی در ایران هستند. تکلم چند تروریست به زبان کردی و یا هر زبان دیگری هرگز به منزله انتساب امر به کلیت اقوام ایرانی نمی باشد.
باید این نکته را به پذیریم که تروریسم و خشونت طلبان معاصر فرا مرزی،فراقومی و قرا دینی هستند.
تکلم به زبان خاص و یا تعلق به دین و یا مذهب خاص جانیان و تروریست ها هیچ ارتباطی به کلیت اجتماع قومی و مذهبی ندارد و نباید اجازه داد ؛ فرصت طلبان از این رخدادهای برنامه ریزی شده ی خلافت نامشروع داعش، برای ضربه زدن به وحدت ملی و انسجام درونی  ایرانیان استفاده بکندد.
والسلام.