حمایت تعدادی از بزرگان و سرعشیره‌های کُرد آذربایجان غربی از “رئیسی” +متن اطلاعیه

به گزارش کوردپیام، بزرگان و سرعشیره‌های کرد استان آذربایجان غربی در حمایت از نامزدی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کردند. برپایه این خبر در بخشی از این بیانیه که خبرگزاری تسنیم آن را منشتر کرده، آماده است: در این راستا ما امضا کنندگان ذیل حمایت و پشتیبانی خود […]

به گزارش کوردپیام، بزرگان و سرعشیره‌های کرد استان آذربایجان غربی در حمایت از نامزدی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کردند.
برپایه این خبر در بخشی از این بیانیه که خبرگزاری تسنیم آن را منشتر کرده، آماده است: در این راستا ما امضا کنندگان ذیل حمایت و پشتیبانی خود را از کاندیدای اصلح حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سیدابراهیم رئیسی اعلام می‌داریم و از آحاد مردم می‌خواهیم که با حضور حداکثری رای‌شان را به کاندیدای اصلح معطوف دارند.
متن مشروح این بیانیه به شرح زیر است:
اکنون که در آستانه آزمون بزرگ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته‌ایم دشمنان ایران اسلامی در پی مشوش کردن اذهان آحاد جامعه و ایجاد تفرقه و جدایی در میان صفوف مستحکم این ملت هستند. مردم «کورد» مانند تمامی اقوام سربلند ایرانی اعم از آذری، لر، فارس، بلوچ و … در همه مقاطع انقلاب اسلامی دوشادوش ملت و رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی همواره از این مرز و بوم دفاع نموده و در این راه شهدا و جانبازان گرانقدر فراوانی را تقدیم نموده‌اند. ما مردم «کورد» جزئی از پیکره عظیم ایران عزیز هستیم و همواره مدافع تمامیت ارضی و منافع ملی این کشور بوده و خواهیم بود. دشمنان این ملت بدانند با شیطنت و دسیسه چینی نمی‌توانند راهبرد تفرقه قومی و مذهبی را در این سرزمین پیاده کنند چرا که ملت ایران در برابر دشمنان قسم خورده و دندان به هم فشرده‌اش مانند ید واحده است و انشاالله در انتخابات پیش رو همان گونه که رهبر عزیزمان فرمودند با حضور قدرتمند و همه جانبه بار دیگر دشمنان را مایوس خواهیم کرد.
در این راستا ما امضا کنندگان ذیل حمایت و پشتیبانی خود را از کاندیدای اصلح حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سیدابراهیم رئیسی اعلام می‌داریم و از آحاد مردم می‌خواهیم که با حضور حداکثری رای شان را به کاندیدای اصلح معطوف دارند.