حادثه غم‌انگیز در رودخانه زاب غرق شدن ۴ اعضای یک خانواده+تصاویر

به گزارش کوردپیام،  عصر دیروز در حوالی قوڵ ماشان در رودخانه زاب، یک کودک به داخل آب سقوط می‌کنند و بلافاصله چند عضو یک خانواده بدون داشتن آشنایی با فنون شنا، برای نجات کودک خود را به آب می‌زنند. در این حادثه افراد غرق شده، بدلیل جریان خروشان آب و عدم آشنایی با فنون شنا، […]

به گزارش کوردپیام،  عصر دیروز در حوالی قوڵ ماشان در رودخانه زاب، یک کودک به داخل آب سقوط می‌کنند و بلافاصله چند عضو یک خانواده بدون داشتن آشنایی با فنون شنا، برای نجات کودک خود را به آب می‌زنند.

در این حادثه افراد غرق شده، بدلیل جریان خروشان آب و عدم آشنایی با فنون شنا، غرق شدند و تلاش‌های مردمی برای نجات و یافتن افراد غرق شده به نتیجه نرسید، در نهایت تیم‌های غواصی و اکیپی از آتش نشانی میرآباد به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول آتش‌نشانی میرآباد در این خصوص به خبرنگار کوردپیام گفت: ساعتی پیش ۴ نفر از اعضای یک خانواده در رودخانه زاب قوڵی‌ماشان میرآباد غرق شدند و احیای دو نفر موفقیت آمیز بود.

لقمان حدادی اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۶ عصر امروز درپی تماس شهروندان از غرق شدن چهار عضو یک خانواده در رودخانه زاب سردشت خبردار شدیم که بلافاصله اکیپ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام کردیم.

وی افزود: به دنبال سقوط یک کودک در رودخانه سه نفر از اعضای خانواده وی خود را برای نجات کودک به آب زدند و عدم آشنایی کافی با فنون شنا منجر به غرق شدن هر چهار عضو این خانواده شد.

او ادامه داد: دو عضو این خانواده که هر دو کودک بودند با ماساژ قلبی احیا موفقیت آمیزی داشتند ولی دو خانم ۱۵ و ۲۰ ساله متاسفانه جان خود را از دست دادند.

🔹دو کودک احیا شده توسط آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان پیرانشهر منتقل شدند.

جعفراخجسته