جوانان اوقات فراغت خود را صرف کار کنند

    به گزارش کوردپیام ، امام جمعه پیرانشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پیرانشهر با دعوت مردم به قدر دانستن اوقات خود گفت: یکی از ارزشمند‌ترین نعمت‌هایی که خداوند به انسان عطا کرده وقت است.   ملا مصطفی محمودی با ذکر آیه‌ای از قرآن مجید بیان کرد: خداوند در کریم می‌فرماید که شب […]

 

 

به گزارش کوردپیام ، امام جمعه پیرانشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پیرانشهر با دعوت مردم به قدر دانستن اوقات خود گفت: یکی از ارزشمند‌ترین نعمت‌هایی که خداوند به انسان عطا کرده وقت است.

 

ملا مصطفی محمودی با ذکر آیه‌ای از قرآن مجید بیان کرد: خداوند در کریم می‌فرماید که شب و روز را برای شما قرار دادیم تا در شب استراحت بکنید و در روز به طلب رزق و روزی اقدام کنید.

 

وی افزود: طبق احادیث دو رکعت نمازی که در صبح خوانده شود پاداش بسیار زیادی در مقایسه با دیگر عبادات دارد پس باید سعی کرد در اوقات فراغت خود از عبادت خدا هم غافل نشد.

 

امام جمعه پیرانشهر تصریح کرد: مردم و بخصوص جوانان در فصل تابستان نباید وقت خود را تلف بکنند و سعی بکنند که به مساجد و محضر علمای دین رفته و قرآن و سایر علوم اسلامی را یاد بگیرند و در صورت امکان به کسب رزق و روزی اقدام کنند.

 

وی با تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: در‌‌ همان سالی این حضرت به شهادت رسیدند امام رضا (ع) هم به دنیا آمدند که ایشان خود خبر ولادت عالم آل محمد (ص) را داده بودند.