جشن نیکوکاری با شعار “جوانه لبخند میکاریم” در پیرانشهربرگزار میشود

ایرج بیگ زاده رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) پیرانشهر در گفت و گو با خبرنگار کوردپیام، از برگزاری جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور با شعار “جوانه لبخند میکاریم” در سطح این شهرستان خبر داد و افزود : کار جمع آوری کمک های مردمی بمناسبت جشن نیکوکاری از سال گذشته با رویکرد تحولی […]

ایرج بیگ زاده رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) پیرانشهر در گفت و گو با خبرنگار کوردپیام، از برگزاری جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور با شعار “جوانه لبخند میکاریم” در سطح این شهرستان خبر داد و افزود : کار جمع آوری کمک های مردمی بمناسبت جشن نیکوکاری از سال گذشته با رویکرد تحولی از پایگاه محوری به مشارکت محوری از ابتدای دیماه تا پایان اسفندماه برگزار میشود.

وی تصریح کرد: واحد مشارکت های مردمی نسبت به جمع آوری هدایای مردم خیر و نیکوکارونوعدوست شهرستان پیرانشهر نموده و این طرح در ایام باقیمانده اسفند نیز با شعار “جوانه لبخند میکاریم” طی روزهای چهارشنبه این هفته در سطح مدارس ،روز پنجشنبه در ۴ پایگاه ثابت در سطح شهر پیرانشهر , سه راهی پسوه،چیانه و جلوی کمیته امدادوروزجمعه در محل مصلای نماز جمعه با ایجاد پایگاه ثابت به اجرا در خواهد آمد.

بیگ زاده میزان هدایای جمع آوری شده این جشن در سال گذشته را یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال عنوان کرد که بصورت وجوه نقد و کالا و خدمات نیکوکارانه بوده است .
ایشان خاطرنشان کردند کمک های جمع آوری شده جشن نیکوکاری در فرصت باقیمانده اسفندماه بین نیازمندان و ایتام توزیع خواهد شد. فلذا در این راستا بر خود لازم میدانم ضمن تقدیر وتشکراز خیرین این شهرستان بپاس کمک های خیرخواهانه تقاضا دارم باردیگر نیز با اهدافی معنوی و نیکوکارانه دل بی بضاعتانی را که چشم امید به کمک های مردمی دوخته اند را شاد گردانند.بهمین‌منظور شماره تماس و حساب بشرح ذیل اعلام میگردد

تلفن:۴۴۲۲۴۶۰۱_۰۴۴
بانک ملی:
شماره حساب:
۰۱۰۴۹۳۷۰۷۸۰۰۵
شماره کارت:
۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۵۶۸۹۲