جزئیات جدید از کتاب معشوقه جنجالی کلینتون + عکس

مونیکا قصد دارد تا در کتاب جدید به مسائل بسیاری از جمله نامه های عاشقانه اش برای “بیل” و صحبت ها و شکایت های رییس جمهور اسبق آمریکا از زندگی زناشویی خود با هیلاری را افشا کند. به گزارش کرد پیام؛ مونیکا لوینسکی، معشوقه جنجالی بیل کیلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا که چند هفته قبل با […]

مونیکا قصد دارد تا در کتاب جدید به مسائل بسیاری از جمله نامه های عاشقانه اش برای “بیل” و صحبت ها و شکایت های رییس جمهور اسبق آمریکا از زندگی زناشویی خود با هیلاری را افشا کند.

به گزارش کرد پیام؛ مونیکا لوینسکی، معشوقه جنجالی بیل کیلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا که چند هفته قبل با بستن قراردادی ۱۲ میلیون دلاری برای چاپ خاطراتش خبر ساز شده بود، برای اولین بار در یک سال اخیر در معابر عمومی شهر نیویورک ظاهر شد.

این زن یهودی آمریکا در سن ۲۱ سالگی و در زمانی که به عنوان یک کارآموز در کاخ سفید مشغول به کار بود روابطی غیر اخلاقی را با بیل کلینتون آغاز کرد که پس از مدتی با افشاء آن رسوایی بزرگی را برای دولت وقت آمریکا به بار آورد.

 

وی پس از آن که به دلیل افشاء رسوایی مورد نظر مجبور به ترک کاخ سفید شد به لندن رفته و در رشته اقتصاد به تحصیل پرداخت. وی هم اکنون در سن ۴۰ سالگی همچنان مجرد باقی مانده است و با مادر خود در شهر نیویورک آمریکا زندگی می کند. اخیرا وی برای اولین بار در یک سال اخیر در انظار عمومی در شهر نیویورک ظاهر شده است و عکاسان موفق به تهیه چندین عکس جدید از وی شده اند.وی آخرین بار در ماه دسامبر سال ۲۰۱۲ میلادی در یک میهمانی در کنار دوستانش دیده شده بود.

منابع نزدیک به وی اعلام می کنند که او قصد دارد در کتاب جدید خود رازهای بسیاری را در مورد روابط خود با رییس جمهور سابق آمریکا فاش کند. بر اساس اخبار رسیده از منابع نزدیک به وی، او که در سال ۱۹۹۹ کتابی را در مورد زندگی خود منتشر کرد پس از اینکه با خاطرات منتشر شده بیل کلینتون با عنوان " زندگی من " رو به رو شد احساس کرد که توسط کلینتون به وی خیانت شده است.


ظاهرا این گونه که منابع نزدیک به وی مطرح کرده اند، وی در ازای مصون بودن از تعقیب قضایی سکوت پیشه کرده و در کتاب اول خود به بسیاری از مسائل اشاره نکرده بوده است.

به همین دلیل وی قصد دارد تا در کتاب جدید به مسائل بسیاری از جمله نامه های عاشقانه اش برای "بیل"، صحبت ها و شکایت های رییس جمهور اسبق آمریکا از زندگی زناشویی خود با هیلاری تا مسئله باردار شدن او از یکی از کارمندان وزارت دفاع آمریکا پنتاگون و سقط جنین صحبت خواهد کرد.

رسوایی به بار آمده از این رابطه هنوز نیز بر خانواده کلینتون سایه افکنده است و در یکی از آخرین موارد مربوط به آن، چند ماه قبل و در جریان سفر "هیلاری کیلینتون" وزیر خارجه فعلی آمریکا و همسر بیل کلینتون به مصر، مصری های خشمگین با شعارهای "مونیکا" "مونیکا" از وی استقبال کرده و خاطرات تلخی را به یاد وزیر خارجه آمریکا آوردند.

منبع: ندای ارومیه