ثبت بیش از ۲۵ هزار و ۸۰۰ ازدواج در آذربایجان‌غربی

به گزارش کوردپیام،  مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌غربی آمار ازدواج در استان را طی یکسال گذشته، ۲۵ هزار و ۸۷۳ اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۰ هزار و ۸۷۷ مورد مربوط به شهر و ۴۹۹۶ مورد مربوط به روستا است. از اول شهریور سال گذشته تا ابتدای شهریور امسال، ۸۵۵۰ مورد طلاق ثبت شده […]


به گزارش کوردپیام،  مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌غربی آمار ازدواج در استان را طی یکسال گذشته، ۲۵ هزار و ۸۷۳ اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۰ هزار و ۸۷۷ مورد مربوط به شهر و ۴۹۹۶ مورد مربوط به روستا است.

از اول شهریور سال گذشته تا ابتدای شهریور امسال، ۸۵۵۰ مورد طلاق ثبت شده که ۷۴۹۹ مورد مربوط به شهر و ۱۰۵۱ طلاق مربوط به روستاست.

وی با اشاره به آمار ولادت نیز افزود: در یکسال اخیر تعداد ۵۰ هزار و ۷۰۷ واقعه ولادت در استان ثبت شده که از این تعداد ۲۷ هزار و ۸۸۹ نوزاد پسر و ۲۵ هزار و ۸۰۴ نوزاد دختر متولد شده است. همچنین از این تعداد ۳۲ هزار و ۹۸۴ مورد آدرس محل سکونت خود را شهر و ۲۰ هزار و ۷۰۹ مورد آدرس محل سکونت خود را روستا اعلام کردند.

وی نسبت جنسی ولادت در این مدت در استان را ۱۱۰ اعلام کرد و افزود: به ازاء تولد هر ۱۰۰ نوزاد دختر، ۱۱۰ نوزاد پسر متولد شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان در خصوص آمار چندقلوزایی گفت: در بازه زمانی فوق تعداد ۸۸۹ مورد دوقلو، ۴۹ مورد سه قلو و یک مورد چهارقلو در استان متولد گردیده‌اند.